POZOR! Připravili jsme si pro vás spoustu hodnotných cen

AARS 2015 Praha 2 vyhry nahledovy

Starý telefon dosluhuje? Závidíte kolegovi bezdrátový “repráček” či jiné příslušenství? Přijďte to napravit. Na akci Alza Android RoadShow, jejíž nejbližší zastávkou je Praha již tuto sobotu 17. 10., budete mít šanci. Připravili jsme si pro vás hned několik hodnotných cen, které stojí za to! Letos již naposledy.

oculus

O jaké hodnotné ceny budete soutěžit?

Acer Liquid Z630 LTE – sympaťák s obrovskou baterií

Výdrž několika dnů intenzivního používání, LTE a vysoký výkon? Tak by se dal shrnout smartphone Liquid Z630, který věnovala do naší soutěže společnost Acer. Tento sympaťák čeká jen a jen na vás.

acer liquid ceny ARS Praha

Accent Cool Speaker – hudební společník na cesty

Pro naše Premium jsme si připravili speciální cenu – bezdrátový reproduktor, který ozvučí vaše cestování nebo domov. Díky kompaktním rozměrům a bezdrátové konektivitě najde uplatnění zejména na cestách, nestrádá ale rozhodně ani po stránce hudební kvality. Ba naopak!

ACCENT_Sound30 ceny aRS

Belkin univerzální bracelet 5IN

Řadíte se mezi nadšené sportovce, které nezastaví žádná překážka? Používáte mobilní telefon jako zdroj hudby či záznam sportovní aktivity? Pokud jste opět odpověděli kladně, máme pro vás skvělou zprávu. Na akci Alza Android RoadShow 2015 totiž můžete vyhrát toto šikovné pouzdro od Belkinu.

belkin bracelet ceny ars

Belkin autonabíječka pro celou rodinu

Při cestování autem je smartphone výborným pomocníkem. Dokáže nejen navést řidiče bezpečně k cíli, ale zároveň zkrátí dlouhé a nudné chvíle ostatním pasažérům. Problémem ale může být nízká výdrž dnešních smartphonů, na scénu proto přichází šikovná nabíječka se 4 výstupy. Díky této výhře může nabíjet nejen řidič a pasažér na předních sedačkách, ale také ostatní vzadu.

belkin nabíječka ceny ars

 

Belkin přepěťová ochrana + nabíječka na telefony

Pokud patříte mezi uživatele, kteří často nabíjí svůj telefon, jistě se vám bude hodit řešení od Belkinu. Tato speciální zásuvka v sobě obsahuje přepěťovou ochranu, která zabrání poškození vašich přístrojů v případě poruchy vedení, a zároveň nabije mobilní telefony. K dispozici jsou 2 USB výstupy s nabíjecím proudem až 2,4 A.

belkin ochrana ceny ars

Sportovní pouzdro na Samsung Galaxy S4/S5

Potěšíme rovněž hrdé majitele telefonů Samsung Galaxy S5 a S4. Máme pro vás šikovné pouzdro, které využijete při běhání či dalších sportovních činnostech.

belkin slimfit ars ceny

Belkin pouzdro Classic pro Galaxy S5

Ochrana telefonu, šikovný stojánek a elegantní řešení zároveň? Takové je pouzdro Classic pro telefon Samsung Galaxy S5. Tato cena čeká na jednoho z vás. Stačí dorazit na Alza Android RoadShow 2015.

belkin classic ars ceny

Další skvělé ceny čekají právě na vás!

Ceny, které jsme vám představili v předchozích odstavcích, představují hlavní výhry pro pražskou Alza Android RoadShow 2015, která se uskuteční již tuto sobotu 17. 10. Možností vyhrát hodnotné ceny ale bude ještě více, naši partneři si totiž pro vás připravili soutěže na svých stáncích. Těšit se tak můžete na další hodnotné ceny, které již nyní vyhlíží své majitele.

android roadshow soutěž

Jak se registrovat na akci Alza Android RoadShow 2015?

Jelikož akce Alza Android RoadShow 2015 startuje již tuto sobotu 17. 10., je více než vhodné se včas zaregistrovat. Ušetříte tím nejen vaší peněžence, ale zároveň budete mít jistotu, že se na vás dostane. Prostory akce jsou totiž omezené, a proto s registrací a nákupem vstupenky neváhejte.

oculus

Partneři naší akce

Díky spolupráci s významnými partnery jsme dosáhli jedinečného programu, soutěží i novinek k osahání přímo na místě. Generálním partnerem naší akce se stává internetová jednička Alza, díky které jsme pro vás mohli připravit ten nejbohatší koktejl High-Tech technologií, které si navíc budete moci výhodně nakoupit díky účasti na naší akci. Obrovské díky patří také hlavním partnerům Belkin, Creative, Nvidia a Samsung. O další skvělou náplň akce Alza Android RoadShow 2015 se postarali i naši další partneři – Acer, Asus, GSmart, Huawei, Lenovo, Liftago, Mul-T-Lock. Mediálními partnery pro letošní rok se staly Applikace, SmartMania.cz, AndroidFórum.cz, Hybrid.cz, Chip, Jízdomat, Nano Energies, Madfinger Games a MojAndroid.sk.

alza android roadshow 2015 partneři oculus
Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)