Historie se nebude opakovat? Samsung prozradil, jak na tom jsou baterie v Galaxy S8

baterie v galaxy S8

Vlajkový model Galaxy S8 je již více než 50 dní na trhu a zatím to vypadá, že se nebude opakovat fiasko jako u Galaxy Note 7. Podle korejského deníku Korea Herald nemá Samsung jedinou zmínku o problému baterie v Galaxy S8.

Baterie v Galaxy S8 jsou bezproblémové

Nové bezpečnostní kontroly při výrobě baterií se evidentně vyplatily. Od 21. dubna, kdy se nové Samsung telefony začaly prodávat, nebyl podle společnosti zaznamenán ani jeden výbuch nebo vznícení baterie. Právě díky problémům s Galaxy Note 7, jsme u nové vlajkové lodi neviděli větší kapacitu baterie. Společnost tak šla na jistotu a nechtěla nic riskovat.

pruhledny Galaxy S8

Vylepšená kontrola baterií probíhá u všech zařízení od Samsungu, nejen u vlajkových modelů, takže ve výsledku na problémech Galaxy Note 7 vydělali zákazníci. Jedná se i o takové utišení obav, před oficiálním odhalením telefonu Galaxy Note 8, který se již nezadržitelné blíží.

Kromě toho se také plánuje prodej repasovaného staršího Note 7 s označením FE, jako Fan Edition. Podle posledních spekulací se začíná prodávat za měsíc v Jižní Koreji, nicméně oficiální cenu ani dostupnost ještě neznáme. Telefon by se ale na trh měl dostat ještě před uvedením Note 8.

Vlastníte Galaxy S8? Narazili jste u něj na nějaký problém?

Zdroj: phandroid.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)