Android roku 2011: proč hlasovat pro Samsung GALAXY Tab 10.1?

Samsung-Galaxy-Tab-10.1 (1)

Samsung Galaxy Tab 10.1 1

Na webu ankety Android roku 2011 jsme se několika výrobců Android zařízení zeptali, proč hlasovat právě pro jejich zařízení, v čem tkví jejich výjimečnost? Dále se dočtete, jak vidí svoje tablety Samsung.

Tablet Samsung GALAXY Tab 10.1 nabízí ostřejší displej zobrazující v HD kvalitě, plnohodnotné surfování na internetu s podporou technologie Flash, možnost používat více aplikací současně či vyšší rychlost s připojením HSPA. Tím však výčet předností zdaleka nekončí.

Displej tabletu Samsung GALAXY Tab 10.1 s úhlopříčkou 10,1″ poskytuje díky rozlišení 1280 x 800 (WXGA) a hustotě 149 ppi perfektně ostrý obraz s nejmenšími detaily. Nejnovější verze operačního systému Android 3.1 (Honeycomb), což je systém optimalizovaný pro tablety, dělá ze Samsung GALAXY Tab 10.1 výkonné a rychlé zařízení. Tablet má tzv. Live Panel, který umožňuje přizpůsobení domovské obrazovky, aby z ní bylo možné přistupovat k nejčastěji používaným aplikacím včetně e-mailu, obrazových galerií, oblíbených webových stránek a informací ze sociálních sítí. Požadovaný obsah, který si lze libovolně uspořádat, je neustále aktualizován v reálném čase.

 

Hnacím motorem tabletu Samsung GALAXY Tab 10.1 je dvoujádrový 1GHz procesor. Plynule tak zajišťuje chod i několika aplikací současně.  Díky konektivitě  HSPA+ 21Mb/s, Bluetooth 2.1+EDR a Wi-Fi 802.11 a/b/g/n je i surfování na internetu bezproblémové, včetně aplikací ve formátu Flash.

Design tabletu Samsung GALAXY Tab 10.1 maximálně odpovídá požadavkům na jeho portabilitu. S hmotností 565 gramů a tloušťkou 8,6 mm je nejlehčím a nejtenčím tabletem s velkou úhlopříčkou na trhu. Jeho mobilitu podporuje také energeticky nenáročná paměť DDR2 a baterie s kapacitou 7 000 mAh. Nejen na cestách lze pomocí předinstalované sady aplikací Polaris Office zobrazovat, upravovat a vytvářet různé dokumenty včetně dokumentů ve formátu PowerPoint, Word a Excel.

Více informací naleznete na www.samsung.czwww.samsung.cz/blog.

 

Samsung Galaxy S II Google Galaxy NEXUS Samsung Galaxy NOTE Google Nexus S Samsung Galaxy W Samsung Galaxy Ace S5830 Samsung Galacy Gio S5660 Samsung Galaxy Mini S5570 Samsung Galaxy Tab 8.9 Samsung Galaxy Tab 10.1

Pro zařízení Samsung můžete hlasovat v těchto kategoriích

  • Kompaktní Android
  • Android smartphone
  • Top Android smartphone
  • Android tablet

Takto vidí svoje Android zařízení Samsung. A jak to vidíte vy, co byste vzkázali výrobci? Nebojte se s námi podělit v komentářích pod tímto článkem.

Petr Mišák
O Autorovi - Petr Mišák

Jak Petr poprvé spatřil informaci o systému Android, ještě netušil, že se mu stane osudným. V současné době je stav natolik vážný, že přestává komunikovat… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)