Znáte skvělé Android aplikace? Podělte se o ně s námi, ukážeme je široké veřejnosti!

No Image-02

Znáte zajímavé Android aplikace vhodné pro cestování, zvýšení produktivity, komunikaci s přáteli nebo jen pro takové to “domácí machrování”? Nebo na telefonu raději hrajete hry? Výborně! Podělte se s námi o vaše oblíbené aplikace prostřednictvím formuláře níže.

Asi si říkáte, k čemu to všechno bude dobré. Z vašich zaslaných tipů vybereme aplikace, které následně představí zapálení uživatelé Androidu širší veřejnosti na první netechnické přednášce o Androidu, kterou pořádá VŠE GUG.cz a jste na ni srdečně zváni! Pokud tedy znáte výbornou aplikaci, kterou byste rádi doporučili dalším Androiďákům, sem s ní :) (pošlete nám ji prostřednictvím formuláře níže).

První česká přednáška o Androidu pro neprogramátory je určena nejen studentům, ale i laické veřejnosti. V krátkosti se dozvíte historii, výhody, nevýhody a budoucí vývoj. Dále budou představeny užitečné aplikace pro pracovní i nepracovní účely. Zjistíte jak vám mobilní telefon může pomoci při plánování času, cestování, komunikaci s přáteli a určitě zbyde čas i na hry. Celá přednáška je připravována členy VŠE GUG, jež jsou více než aktivními uživateli této mobilní platformy.

  • Termín přednášky: středa 4. 5. 2011, 19:48 – 21:18, VŠE Praha, místnost RB 210 (Rajská budova)
  • Afterparty a skvělý offline pokec zajištěn :)
  • Vstup je zdarma, registrace nutná zde: http://goo.gl/09aWh

Jan Šesták
O Autorovi - Jan Šesták

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)