Velikán za méně peněz – Samsung představil Galaxy Grand 2

Galaxy Grand 2-1

Společnost Samsung má v této době velmi dobré postavení na spotřebitelském trhu a co chvíli vypustí do světa nový či aktualizovaný model mobilního zařízení. Posledním modelem, který byl dnes představen, je Samsung Galaxy Grand 2, který přichází s velikou obrazovkou a výbavou ze střední třídy. Chcete větší telefon, ale nechcete za něj utratit mnoho peněz? Možná je pro vás právě tato novinka ta pravá volba.

Galaxy Grand 2-1

První věc, které si všimne snad každý, je pozměněný design. Ten vychází z modelu Galaxy Note 3, na zádech tak najdeme plastovou imitaci kůže. Na přední straně se nachází displej o velikosti 5,25 palce a rozlišení 1280 x 720 pixelů. Super AMOLED však neočekávejte.

Uvnitř telefonu se ukrývá čtyřjádrový procesor, který tepe na frekvenci 1,2 GHz, a paměť RAM s kapacitou 1,5 GB. Vnitřní úložiště má v tomto případě kapacitu 8 GB a je rozšiřitelné o microSD kartu. Změnám se nevyhnula ani kapacita baterie, která byla navýšena na 2600 mAh. Telefon se bude dodávat pouze ve dvousimkartové variantě.

O ceně doposud nepadlo jediné slovo. Lze ale očekávat, že se bude pohybovat v nižší kategorii.

Specifikace:

Galaxy Grand 2

 

Zdroj: GSM Arena

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)