Pařba na víkend – tipy na Android hry 210 – Star Wars Rebels, Marvel, MOBA a další

star wars android hry hlavní

Dnešní díl seriálu Pařba na víkend nabídne opravdu výborné Android hry. Jako první to bude Star Wars Rebels na motivy stejnojmenného televizního seriálu. Následovat bude propracované multiplayerové RPG Taichi Panda. Třetím tipem na víkend je MOBA hra Heroes of Soulcraft. Předposledním tipem je jednoduchá vesmírná střílečka Galaxy Zero a na závěr jsme pro vás vybrali další Marvelovku (jedna podobná byla v předchozím díle Pařby) – Marvel Mighty Heroes.

Star Wars Rebels: Recon

Společnost Disney minulý týden vydala novou hru na motivy seriálu Star Wars Rebels. V ní se zhostíte role chlapíka jménem Erza Bridger, se kterým se vydáte bojovat proti Impériu, přičemž musíte zachraňovat nebohé civilisty a zajatce. Jedná se o plošinovou střílečku s jednoduchým a zároveň intuitivním ovládáním. Důležitou součástí hry je budování vašeho města. To slouží jako útočiště v době mezi jednotlivými misemi. Také v něm můžete potkat obchodníky se zbraněmi, výbavou apod. Několik úvodních misí si můžete zahrát zdarma. Abyste však mohli hrát až do konce, budete muset zakoupit jeden z herních balíčků.

8787f2b4fb2c894b3b8dae7706de8659?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Taichi Panda

Kung-Fu Panda? Nene, tohle je Taichi Panda! Jedná se o zdařilé RPG silně připomínající nedávno vydaný Dungeon Hunter 5. Pokud se ptáte, co nás k tomuto tvrzení vede, stačí si Taichi Pandu chvíli zahrát a téměř okamžitě zjistíte, že obsahuje převážnou většinu herních mechanismů z DH 5 od Gameloftu. V některých herních aspektech je Taichi Panda dokonce lepší. Namátkově se jedná o počáteční výběr 4 unikátních hrdinů, dále multiplayer v reálném čase a o něco lepší grafické zpracování. Co naopak v této hře v souvislosti s Dungeon Hunter 5 zůstalo, je odemykání truhel, “multiplayerové” hlavní město či fúze předmětu s cílem je upgradovat. RPG Taichi Panda rozhodně musíte vyzkoušet.

Taichi Panda
Taichi Panda

Heroes of Soulcraft

Do obchodu Google Play zavítala nová MOBA (multiplayer online battle arena) hra vývojářů z Mobilebits, kteří stojí za sérií akčních RPG Soulcraft. Žánr MOBA ve většině případů spočívá v týmových soubojích s cílem zničit nepřátelskou základnu. Pokud bychom měli jmenovat nejznámější MOBA hry vůbec, bude to DOTA a League of Legends. V novince od Mobilebits – Heroes of Soulcraft – se proti sobě utkají 2 týmy, a to andělé a démoni. Hra nabídne herní mód 2 vs. 2, který trvá 5 minut, a pak také 15minutovou bitvu 4 vs. 4. V současné době je k dispozici 12 hratelných postav, další by měly postupně přibývat. Heroes of Soulcraft slibuje velmi jednoduché ovládání, velmi rychlé vstřebání veškerých herních principů a nekonečnou zábavu, která je obecně s MOBA hrami spojena.

Heroes of SoulCraft - MOBA
Heroes of SoulCraft - MOBA

Galaxy Zero

Máte rádi hry typu Tyrian? Pak naklusejte do obchodu Play a začněte stahovat Galaxy Zero. Jakožto válečný pilot budete zachraňovat galaxii před ďábelským impériem. Jedná se o Free-to-play titul, musíte tedy počítat se systémem postupně doplňující se energie. V herním obchodě pak můžete dokupovat pláště, zbraně a další bonusové prvky pro vaši vesmírnou loď. Hra nabízí velmi jednoduché ovládání prostřednictvím tažení prstu po displeji. Vaše loď střílí automaticky, proto ji stačí pouze správně nasměrovat. V průběhu misí se utkáte s nepřátelskými jednotkami různých velikostí. Na scéně se občas objeví i nějaký ten boss, který dokáže pěkně zavařit.

Galaxy Zero
Galaxy Zero

Marvel Mighty Heroes

V minulé Pařbě jsme měli hrdiny Marvelu z Lega, v tomto díle si představíme další hru s těmito super hrdiny, tentokrát od společnosti DeNA Corp. Čím by vás Marvel Mighty Heroes mohl zaujmout? Především to bude multiplayer v reálném čase, a to až pro 4 hráče současně. Každý z hráčů ovládá svůj tým super hrdinů, který lze spravovat v základní nabídce hry. Plněním misí a zabíjením protivníků získáváte levely potřebné k dokupování nových kostýmů/schopností pro vaše hrdiny.

4043b7f49c62f751fee25783d29b6d3f?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Odkazy na starší Pařby na víkend (Android hry)

Video (Android hry)

Pařba na víkend – tipy na Android hry 210

Pařba na víkend - tipy na Android hry 210

Zaujala vás v poslední době nějaká kvalitní Android hra? Potom budeme velmi rádi, když nám vyplníte následující formulář. Za vyplnění předem děkujeme :)

Mohlo by vás zajímat

nejocekvanejsi android hry roku 2020

10 nejočekávanějších Android her v roce 2020

Hry David Trlica David Trlica
4 min. uložit na později

Komentáře (17)