Pařba na víkend – tipy na Android hry 205 – Sparta, Motorky a parádní střílečka

android hry hlavni

Dnešní díl seriálu Pařba na víkend – tipy na Android hry jako první nabídne střílečku ze třetí osoby Overkill 3. Následovat bude nová strategie společnosti Gameloft – Age of Sparta. Třetím tipem je parádní postřehovka MagicTouch, která prověří vaše reflexy. Předposledním tipem budou skvělé závody motorek a na závěr jsme pro vás vybrali skvělou logickou hru od Crescent Moon Games – Almightree.

Overkill 3

Overkill 3 je akční střílečka z pohledu třetí osoby. V roli ostříleného mariňáka budete systematicky likvidovat teroristické jednotky. Hra nabízí velmi propracované grafické zpracování, alespoň co se týče chování protivníků po zásahu ať už kulkou či výbušninou. Při přestřelkách nesmíte zapomínat na krytí, které vás dokáže udržet naživu i v případě většího množství nepřátel. Bojovat budete nejen proti teroristům, ale také bosům v podobě obřích robotů. V herním menu lze dokupovat nejrůznější výbavu čítající hlavní zbraň, alternativní zbraň, výbušniny, neprůstřelné vesty apod. Jedná se o velmi zábavnou hru, a to i přes přítomnost freemium modelu.

Overkill 3
Overkill 3

Age of Sparta

Do obchodu Google Play zavítala strategická hra společnosti Gameloft – Age of Sparta. V ní povedete svá řecká vojska proti Peršanům. Nejprve však budete stavět a vylepšovat vesnice, kasárny a další podpůrné budovy vylepšující vaše vojsko. Přitom nesmíte zapomínat plnit jednotlivé úkoly, jejichž splněním získáváte finance do státní kasy. Při soubojích si můžete zvolit, jaké jednotky pošlete do boje. Váš výběr se bude odvíjet od nepřátelských jednotek. Bojovat budete nejen s umělou inteligencí, ale rovněž i ostatními hráči. Pokud někoho napadnete a zvítězíte, můžete ukrást část jeho zdrojů. Jedná se o freemium hru, proto očekávejte spoustu mikrotransakcí a diamantů pro urychlení výstavby budov.

Age of Sparta
Age of Sparta

MagicTouch

MagicTouch je velmi jednoduchá hra, která prověří vaše reflexy. Hrát budete za mocného čaroděje, který se snaží ubránit svůj hrad před nálety robotů. Každý z robotů přilétá na balónku se specifickým znakem. Překreslením tohoto znaku na displej balónek praskne a robot spadne na zem. Postupem hraní přilétají roboti s velmi složitými znaky na překreslení. K tomu všemu se začnou objevovat roboti, kteří přilétají na hned několika balóncích, čili pro jejich likvidaci je zapotřebí překreslit několik znaků. Za padlé protivníky získáváte peníze sloužící k dokupování různých upgradů, jako například zpomalení času apod.

Magic Touch: Wizard for Hire
Magic Touch: Wizard for Hire

SBK14

V minulém díle seriálu Pařba na víkend jsme pro vás měli formule, nyní to jsou motorky, a to ve velmi slušném grafickém kabátu. Hru si můžete z Google Play stáhnout zdarma a zahrát si jeden ze šampionátů, nebo se zúčastnit “volných jízd”. Zakoupením plné verze za 110 Kč se jednak otevřou veškeré herní prvky (13 tratí, 27 jezdců, 16 týmů), ale také získáte plnou hru SBK2105 (až v tomto roce vyjde) zcela zdarma. Na hře vás určitě zaujme její grafické zpracování. I když jsou ve hře přítomny určité nedostatky (bídný model kolizí, občas spíše vtipná fyzika), tak se jedná o jednu z nejlépe hratelných motorek pro Android.

SBK14 Official Mobile Game
SBK14 Official Mobile Game

Almightree

Je novinka společnosti Crescent Moon Games. Jedná se o logickou hru odehrávající se v bájném světě, který se postupně propadá a směruje tak k zániku. Vy, jakožto nebojácný běžec, se jej budete snažit zachránit. Ve hře řešíte různé logické situace, přičemž musíte neustále běžet kupředu. V horním levém rohu displeje naleznete indikátor znázorňující jak dlouhá cesta vás ještě do konce kola čeká. Rovněž vám dává informace o propadající se půdě. Úkolem každého kola je tedy doběhnout do cílového bodu (kouzelný strom) bez toho, abyste se propadli a zahynuli. Tato graficky nenáročná gameska dokáže pekelně zabavit, proto ji neváhejte vyzkoušet.

Almightree: The Last Dreamer
Almightree: The Last Dreamer

Odkazy na starší Pařby na víkend (Android hry)

Video

Pařba na víkend – tipy na Android hry 205

Pařba na víkend - tipy na Android hry 205

Jirka Pernica
O Autorovi - Jirka Pernica

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (22)