Telekom Android Roadshow 2013 Banská Bystrice již tuto sobotu

Android-Roadshow-BA-DSC_0403

Stejně jako my pořádají také slovenští kolegové z portálu MojAndroid.sk RoadShow pro veřejnost, kterou by si žádný fanoušek mobilních technologií neměl nechat ujít. Tentokrát budou nejvíce jásat občané Banské Bystrice, kteří se dočkají již tuto sobotu (19. 10.) ve svém městě. Kromě setkání se samotnými redaktory portálu na vás čeká spousta novinek a přístrojů od společností Sony, Samsung, Asus, HTC, Intel a Tatra banka VIAMO.

Kde se akce uskuteční?

Sobotní RoadShow se odehraje v Banské Bystrici v hotelu Dixon. První přednáška startuje již v 10:00!

Program akce

AndroidRoadshow-program-BB

Spousta výher pro každého

Na návštěvníky čekají také soutěže o hodnotné ceny, do kterých se může zapojit každý. Tedy možná jen s výjimkou Miss RoadShow, která je určena pouze pro zástupkyně něžného pohlaví. V sobotu budou mezi návštěvníky rozdány tyto ceny:

ceny-nove

  • ASUS MemoPad HD 7
  • ASUS Fonepad
  • Sony Xperia M
  • HTC Desire 500
  • 10x navigácia Sygic
  • Samsung Galaxy S4
  • Sony Xperia Z (výhra pro celkovou MISS Android Roadshow 2013)

Vstupné je zdarma, registrace nutná

Ačkoliv se jedná o jedinečnou akci a žádné jiné střetnutí tolika fanoušků a novinek se nekoná, vstupné je zcela ZDARMA. Jediné, co musíte udělat, je vyplnit registraci. Více informací na www.androidroadshow.sk.

registraceHome

Partneři

Generálním partnerem 3. ročníku Android Roadshow je Telekom. Hlavním partnerem je společnost SONY, která bude prezentovat svou vlajkovou loď Sony Xperia Z1. Nový Sony Xperia Z získá vítězka soutěže Miss Android Roadshow 2013. Mezi další hlavní partnery patří společnosti Asus, Android Magazín, HTC, Samsung, Intel, Prestigio, Viamo a Tatra banka. Organizátorem je portál MojAndroid.sk.

Více informací na oficiálních stránkách www.androidroadshow.sk.

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)