Telefon Samsung Galaxy S5 – Quad HD displej a 3200mAh baterie?

s5_ico2

Ranní zpráva od Karla Kiliána vás informovala, že nová vlajková loď společnosti Samsung s označením Galaxy S5 bude nejspíše představena již 24. února na akci Samsung Unpacked. Je tedy jasné, že se vydání nejočekávanějšího telefonu roku rychle blíží a logicky tu budou stále přibývat informace o tomto chystaném mobilu. Začínají se tedy objevovat spekulace, s jakým vybavením nová “espětka” přijde. Na internet se nyní dostala zpráva, že dostane nový přístroj od jihokorejského výrobce 5,24″ AMOLED displej s Quad HD rozlišením (2560 x 1440 pixelů), výkonný čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 805 (pro mezinárodní verzi), 3 GB RAM paměť, 32 GB/64 GB vnitřní úložiště, 16 MPx fotoaparát a baterii s kapacitou 3200 mAh.

Jeden z povedených konceptů Samsungu Galaxy S5 - líbí se vám? Jeden z povedených konceptů Samsungu Galaxy S5 – líbí se vám?

Pokud se  toto rozlišení potvrdí a úhlopříčka zůstane na 5,2 palcích, stane se Galaxy S5 mobilním telefonem s nejjemnějším displejem na světě (560 ppi). Zajímavý je také údaj o vnitřní paměti, protože se zdá, že 16 GB varianta již nebude k dostání. Baterie s kapacitou 3200 mAh vypadá rovněž dobře a doufáme, že se minimálně tato kapacita potvrdí, protože obrovský displej s Quad HD rozlišením bude mít velkou spotřebu.

Upozorňujeme, že se nejedná o oficiální parametry nového telefonu Samsung Galaxy S5, ale jsme přesvědčeni, že daleko od pravdy rozhodně nebudou, protože vypadají reálně. Můžeme ovšem s klidným svědomím říci, že pokud by model S5 přišel “jen” s Full HD rozlišením, rozhodně bychom se nezlobili, spíše naopak.

zdroj: phonearena.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (29)