Telefon HTC U11 dostává nové možnosti, jak využít tisknutí telefonu v dlani

telefon htc U11

Největší novinka, kterou má telefon HTC U11 je v tom, že se dá ovládat tisknutím telefonu v dlani. Funguje to tedy jako další ovládací tlačítko, které ale nemusíte hledat po straně. Stačí jen zmáčknout rámeček. Nyní společnost ukázala 6 zajímavých možností, jak se bude dát tato funkce využít.

Telefon HTC U11 dostane vylepšení Edge Sense

Na videu, které můžete vidět níže, jde vidět celkem šest nových způsobů, kterými půjde využít funkce Edge Sense. Novinky se chystají pro dvojici aplikací od Googlu, kde se zmáčknutím aktivuje přibližování a oddalování. Dále v Google Kalendáři půjde přepínat týdenní a měsíční zobrazení. Dvojitým stlačením rámečku telefonu půjdou také pozastavit videa na YouTube.

HTC U11: What’s Next from Edge Sense

HTC U11: What's Next from Edge Sense

Dále se chystá využití i u hovorů, kdy půjdou přijímat a odmítat funkcí Edge Sense. Bohužel HTC zatím neoznámilo, kdy se tyto funkce objeví v podobě aktualizace. Telefon HTC U11 už pro vás testujeme a brzy přineseme recenzi.

Napadá vás nějaká funkce, která by se hodila ke zmáčknutí rámečku telefonu?

Zdroj: 9to5google.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)