Telefon HTC One Mini 2 přijde v šedé, stříbrné a zlaté barvě

htc_one_mini_2_ico

Stejně jako větší sourozenec HTC One M8 bude i připravovaný HTC One Mini 2 k dispozici v několika barevných variantách – konkrétně bude paleta sestávat ze šedé, stříbrné a zlaté verze. Naznačuje to uniklý obrázek, za kterým nestojí nikdo jiný než účet @evleaks na sociální síti Twitter.

HTC One Mini 2 přijde v šedé, stříbrné a zlaté barvě HTC One Mini 2 přijde v šedé, stříbrné a zlaté barvě

Od “plnohodnotné” varianty One se Mini 2 bude lišit samozřejmě méně výkonným hardwarem, menším displejem, ale i dalšími detaily, jako je pouze běžný 13Mpx fotoaparát či jedna přisvětlovací LED. Telefon přijde s kovovým tělem, nicméně rámeček kolem obrazovky a sekce nad displejem má být i nadále z plastu. Trochu jiné je také umístění čidel a tlačítka napájení.

HTC One Mini 2 poběží na operačním systému Android 4.4.2 s poslední verzí grafické nadstavby Sense 6.0. Jeho srdcem bude čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 400 na 1,7 GHz, kterému poskytne životní prostor 1 GB operační paměti. Pro aplikace a data bude k dispozici 16 GB interního úložiště, jenž bude možné rozšířit paměťovými kartami microSD. Obrazovka s úhlopříčkou 4,5″ má mít rozlišení 720 x 1280 obrazových bodů.

V tuto chvíli nejsou známy žádné informace o datu vydání nebo předpokládané ceně HTC One Mini 2, nicméně lze předpokládat, že k představení by mohlo dojít v průběhu května. Kromě modelu Mini údajně HTC připravuje také plastovou variantu vlajkové lodi a prémiový chytrý telefon One (M8) Prime.

Zdroje: Android Central, @evleaks, Android Guys, BGR, GSM Arena, Android Police, Trusted Reviews.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)