T-Mobile zve na Android Roadshow 2014!

Mikolas a Iva

Komerční článek

V sobotu 21. června zavítá Android Roadshow 2014 do Prahy. Její návštěvníci se mohou těšit například na oficiální představení telefonu LG G3, možnost vyzkoušení Google Glass, nejrychlejší elektromobil na světě Tesla Model S a řadu stánků se zajímavými hi-tech novinkami. Chybět nebudou ani soutěže o hodnotné ceny.

ARS Praha

Na Android Roadshow se v rámci své podpory nejlepších mobilních aplikací podílí také T-Mobile, který je zároveň partnerem dalších podobně zaměřených akcí, jako jsou AppParade či Mobilní aplikace roku. Značka operátora je rovněž spojena s oblíbeným televizním pořadem Applikace na kanálu Prima Cool a stejnojmenným časopisem.

T-mobile

applikace

Pro pražskou zastávku Android Roadshow si T-Mobile připravil zajímavou přednášku o vývoji aplikací a nejrůznější soutěže o ceny. Na místě se také objeví štáb televizního pořadu Applikace, který zde natočí vstupy do jednoho z dalších dílů. Chcete se vidět v televizi? Připravte si tedy odpověď na otázku: „Jaká je vaše nejoblíbenější aplikace?“ – na Android RoadShow 2014 budou totiž sbírat vaše tipy.

mikivy2

A kam se Roadshow podívá dál? O tom rozhodnete jenom vy. Organizátoři totiž nechají uživatele hlasovat, ve kterém dalším městě by tuto akci uvítali. V plánu je tak ještě několik dalších zastávek během podzimní části. Pořadatelé Roadshow i zástupci T-Mobile se na vás těší již v sobotu 21. června, tak si toto setkání příznivců moderních technologií nenechte ujít!

3-app3cover

Více informací a registrace najdete na www.androidroadshow.cz. Přidejte se k 1 200 fanoušků a registrujte se včas!

ARS logo

Komerční článek

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)