SvetAndroida hledá PHP programátora (se zkušenostmi s RS WordPress)

No Image-02

SvětAndroida nám krásně roste, přibývá zajímavých článků i čtenářů a tak pomalu roste i náš redakční systém. S takovým růstem ale přibývá i zajímavých nápadů na vylepšení či rozšíření, která bychom mohli realizovat. To co nám ale přestává stačit jsou síly všechny dobré nápady realizovat. Věřte, že bychom rádi udělali web, který bude fungovat perfektně a bude mít více a více funkcí, k tomu ale budeme potřebovat Vaši pomoc.

Proto jsme se rozhodli, že poprosíme Vás, naše čtenáře – třeba někdo z Vás v PHP programuje a rád by přiložil ruku k dílu. Takže:

Hledáme PHP programátora se zkušenostmi s redakčním systémem WordPress pro výpomoc na portálu SvetAndroida.cz

Pokud PHP (a nebo ještě lépe přímo WordPress) znáte a rádi byste pomohli úspěšnému a rychle rostoucímu projektu, pošlete nám pár informací o sobě na e-mail spoluprace (zavináč) svetandroida.cz. Můžete přiložit třeba i své CV a pokud nám ukážete i pár svých projektů na kterých jste v minulosti dělali, budeme nadšeni. Tešíme se na Vaše e-maily a věříme, že brzy díky Vám posílíme nejen náš tým, ale především také systém, na kterém celý SvětAndroida běží.

Michal Šrajer
O Autorovi - Michal Šrajer

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

aplikaci Svět Androida

Proč (ne)vypnout aplikaci Svět Androida?

Články Petr Mišák Petr Mišák
6 min. uložit na později
image00

Vyvíjíme pro Android – úvod

Návody Tomáš Kypta Tomáš Kypta
10 min. uložit na později
image02

Vyvíjíme pro Android – tvoříme aktivity

Návody Tomáš Kypta Tomáš Kypta
9 min. uložit na později

Komentáře (7)