Svět Androida vzdělával. Školili jsme na veletrhu O2 Guru

O2 Guru Svět Androida (1)

Portál Svět Androida vás denně zásobuje novinkami ze světa chytrých telefonů, moderních technologií a všeho, co se týká systému Android. Stejně tak pro vás pravidelně chystáme recenze na zajímavé produkty a vlastní články. Svět Androida ale pořádá také další projekty – jmenujme například Alza Android RoadShow, kterou letos čekají ještě dvě zastávky – v Ostravě a Praze.

Věděli jste, že se náš portál podílí také na školení O2 Guru? Tito proškolení pracovníci nemají za úkol prodávat, ale pomoci zákazníkům s problémy týkajících se mobilních telefonů či služeb O2. Mezi um tak neodmyslitelně patří například hlubší znalosti systému Android a Google služeb, které jsou se systémem od Googlu úzce spjaty. Naši redaktoři portálu Svět Androida předávali po několik dní v pražské O2 Aréně své znalosti a zkušenosti všem zúčastněným a výrazně se tak podíleli na hlubších znalostech pracovníků O2 Guru.

Svět Androida na O2 Guru

Využili jste někdy služeb O2 Guru? Jak jste byli spokojeni?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (19)