Star Wars the Old Republic – Android zabezpečení

SC20111223-082221

Jistě nejsem jediným fanouškem hvězdné ságy Star Wars. Jakožto velký fanoušek jsem neodolal a spolu s dalšími, cca 2 milióny lidí, jsem zakoupil MMORPG Star Wars the Old Republic. A protože jsem i fanoušek Androidu, tak jsem dnes v Android Marketu hledal aplikace podle klíčových slov názvu hry. Narazil jsem na oficiální aplikaci od EA, která slouží jako bezpečností klíč. Zkrátka další vrstva zabezpečení vašeho herního účtu. Neváhal jsem a aplikaci jsem nainstaloval, ochrany totiž v dnešním světě není dost.

Aplikace je tedy velmi jednoduchá, po spuštění jste dotázáni na vložení dvou klíčů. Oba tyto klíče vám budou vygenerovány po přihlášení na www.swtor.com, kde si tuto vrstvu ochrany musíte aktivovat, není totiž povinná. Po zadání těchto klíčů máte to nejtěžší za sebou. Aplikace funguje i offline, čili aplikace generuje bezpečností klíč bez potřeby připojení se k internetu. Bezpečností aplikaci má 3 záložky. V první záložce je tlačítko pro vygenerování samotného bezpečnostního klíče, který po vás bude požadován při každém přihlašování do hry nebo na stránkách the Old Republic. Druhá záložka slouží pro synchronizaci času. Na účel synchronizace jsem nepřišel, ale nejspíš to má něco společného s funkčností generovaných kódů offline, kdy se po určité době musíte s telefonem připojit k internetu a program si sám stáhne další várku vygenerovaných bezpečnostních klíčů. V poslední, třetí, záložce jsou již pouze dodatkové informace, jako je například ID vašeho zařízení, počet doposud vygenerovaných klíčů nebo taky verze aplikace.

Pevně věřím, že se v budoucnu dočkáme aplikace pro správu herního účtu a herních postav.

SC20111223-082221

SC20111223-082233

54d3f2a71fbd7da550b59523d4e15713?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(
Tomáš Očadlý
O Autorovi - Tomáš Očadlý

Tomáš se narodil jako hračička, odjakživa utrácel své těžce ušetřené peníze za geekoviny, takže smartphony a tablety ho nemohly minout. Systém Android si ho našel… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)