Spekulace: Samsung Galaxy Note 2 bude představen 15. srpna

Galaxy Note 2 Concept Image

Přístroj Samsung Galaxy Note se možná před vydáním dočkal nedůvěry, že by byl o takový zvláštní přístroj zájem. Tento tabletotelefon totiž se svou velikostí displeje 5,3″ přešlapává na hranici mezi telefonem a tabletem. Jestliže se v minulosti telefony stále zmenšovaly, Galaxy Note ukázal, že lze prodat i telefon, který už není snadné do kapsy vměstnat. Kromě obrovského displeje však nabízí Note ještě jeden bonus, a to výjimečný displej, který lze ovládat citlivým stylusem a hodí se tak pro uživatele, kteří si rádi čmárají. První model tohoto přístroje se dočkal překvapivě dobrých prodejů a Samsung již chystá nástupce. Ten by měl podle posledních informací od neznámého zdroje přijít již 15. srpna. A jaké jsou předpokládané hardwarové specifikace?

Galaxy Note 2 Concept Image

Nový Note by měl ještě o něco navýšit svoji velikost a nabídnout uživateli 5,5″ pracovní plochu s rozlišením 1280 x 720 pixelů. O výkon by se měl starat čtyřjádrový procesor Exynos 4412 doplněný 1,5GB RAM pamětí a 12MPx fotoaparátem.

zdroj: rootzwiki.comandroidauthority.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)