Menu

Spekulace: HTC One X+ nakonec dostane větší kapacitu baterie

Prozatimní vlajková loď společnosti HTC, čtyřjádrová bestie One X, trpí jedním významným nedostatkem – malou výdrží na jedno nabití, za což z velké části může také slabší kapacita baterie, která u tak výkonného přístroje nestačí. HTC chystá na poslední čtvrtletí tohoto roku vylepšený model One X+, o kterém už víme takřka vše a podle dosavadních informací by měl obsahovat stejně jako One X “pouze” 1800mAh akumulátor. Nyní se však objevily neoficiální informace, že by se One X+ mohl přeci jen dočkat větší baterie, aby se prodloužila výdrž, která by, stejně jako One X, srážela tento přístroj oproti konkurenci (zejména Samsung Galaxy S III).

HTC chystá na 19. září tiskovou konferenci, kde by mohl být One X+ oficiálně představen, a tak se nechme překvapit, s jakými parametry vlastně tento supertelefon přijde.

zdroj: androidauthority.com

 

 

Komentáře

Cajgonaut

Cajgonaut

15.9.2012 23:29

Prozatimní vlajková loď společnosti HTC, čtyřjádrová bestie One X, trpí jedním významným nedostatkem – malou výdrží na jedno nabití

No to je blábol… Mám s One X vyšší výdrž na jedno nabití než u jiných smartphonů. Baterka není všechno

uni

uni

15.9.2012 23:44

Cajgonaut: Tak, výdrž vraždí mizerná optimalizace Androida 4.0, což bys mělo s 4.1 zlepšit, ostatně o tom se mluvilo dlouho před tím, než se 4.1 představila. je to důsledek toho, že HW a OS navzájem o sobě při vývoji “neví”.

TheiGor

TheiGor

16.9.2012 10:24

One X s posledni aktualizaci vydrzi na jedno nabyti bez problemu do druheho dne i se zaptnutou push notifikaci. Velka baterie neni vsechno. Od te doby co byla opravena funkce pateho jadra, tak sel telefon s vydrzi hodne nahoru.

Ixso

Ixso

16.9.2012 16:22

Přesně tak. Baterie je u HTC One X na úplně jiné úrovni než v jaké verzi se HOX s Androidem prodával. Android ICS je velice špatně optimalizován pro zařízení s více jádry. Řízení operační paměti není všechno a to si Google uvědomil až u Jelly Beanu.
Takže. Až vyjde Jelly Bean pro One X a já doufám že to bude brzy, tak se tento skvělý telefon posune jak výdrží, tak rychlostí ještě dále.
ICS na čtyř a více jádrových telefonech/tabletech nemají co dělat.

RSS (komentáře k článku)