Vyhlášení: Soutěž o Samsung Galaxy Alpha a další hodnotné ceny

samsung-galaxy-alpha-dsc01636 (1)

Dnešní půlnocí jsme byli nuceni ukončit soutěž o skvělý telefon Samsung Galaxy Alpha, i když nám někteří zasílali hlasy i po konečném termínu. Zajímá vás, zda se na vás usmálo štěstí a jste výherci?

Jak jsme soutěžili?

Pro účast v soutěži bylo nutné zaslat soutěžní formulář, který kromě nezbytných údajů obsahoval také odkaz na veřejný příspěvek na libovolné sociální síti. Tento příspěvek musel nutně nést tvar: “Samsung Galaxy Alpha se mi líbí, protože“, který doplníte vlastním textem a zakončíte frází “Soutěžím s www.SvětAndroida.cz“. Každý mohl odeslat soutěžní formulář víckrát, vždy ovšem s originálním příspěvkem na sociální síti. Více informací a pravidla naleznete v úvodním článku.

Nějak takto může vypadat soutěžní příspěvek. Nezapomeňte, že musí být veřejný. Nějak takto mohl vypadat soutěžní příspěvek.

O co jsme soutěžili?

1. místo – Samsung Galaxy Alpha v hodnotě 16 699 Kč

samsung-galaxy-alpha

Chcete si obohatit Vánoce a vyhrát skvělý smartphone? Pak se zapojte do naší soutěže o Samsung Galaxy Alpha. Tento jedinečný přístroj zaujme především svým zpracováním – telefon je krásný na pohled, elegantní na dotek a výborně se díky svým kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti ovládá. Díky osmijádrovému procesoru Exynos 5 Octa 5430 a 2GB RAM paměti nabídne špičkový výkon i pro ty nejnáročnější herní tituly na trhu. 4,7″ Super AMOLED displej vynikne svými pestrými barvami a skvělým podáním černé. Bohatou výbavu navíc doplňuje kvalitní 12MPx fotoaparát, čtečka otisků prstu či snímače pro měření srdečního rytmu. Krása, styl a výkon – takový je nový Samsung Galaxy Alpha.

Katalog Android zařízení

Katalog Android zařízení

Specifikace, recenze, galerie, video, hodnocení, porovnávání...

Pro více informací navštivte náš katalog zařízení.

2. místo – Samsung Power Bank 3100 mAh v hodnotě 1500 Kč

sg_EB-P310SIWEGWW_000049999_Front_white

3. místo – Originální autonabíječka Samsung v hodnotě 300 Kč

samsung nabíječka

Seznam výherců a ceny

Naší soutěže se zúčastnila obrovská spousta soutěžících, za což jsme rádi, ale vyhrát mohli pouze tři z vás.

1) První místo:

  • Jan Skrbek – Liberec (telefon Samsung Galaxy Alpha)

2) Druhé místo:

  • Zdeněk Běhounek – Petrovice (Samsung Power Bank 3100 mAh)

3) Třetí místo:

  • Miroslav Slavík – Mříčná (Originální autonabíječka Samsung)

Výhercům cen gratulujeme a stejně tak moc děkujeme všem, kteří se soutěže zúčastnili. Výherci budou kontaktováni na vyplněný e-mail.

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (19)