Vyhrajte originální odznaky Androidu v soutěži pro Premium uživatele #12

Premium_nahledovy_obrazek_12

Dnes znovu odměníme naše věrné fanoušky a ty, kteří nás podporují – naše Premium uživatele. Ve 12. pokračování soutěže obdarujeme jednoho Premium uživatele 4 originálními odznaky Androidu, které potěší každého fanouška.

Soutěž pro Premium #12 – o co dnes hrajeme?

Dnes znovu potěšíme fanoušky systému Android. Stejně jako v předchozím kole se i dnes jeden šťastlivec může těšit na originální odznaky Androidu, které jsme nasbírali přímo na veletrhu MWC 2015 a 2016. Tyto odznaky jsou vzácné, protože je v běžném obchodě rozhodně nenajdete a jedná se o limitované edice. Dnešní výherce se může těšit hned na 4 odznaky Androidu. Bonusem pak bude opět tričko od Světa Androida, ke kterému se jinak nelze dostat.

Android MWC odznak (1)

Jak vyhrát 4 originální odznaky Androidu?

První z vás, kdo pošle správnou odpověď, vyhrává. Neváhejte a použijte soutěžní formulář níže.

Kdo vyhrál minulé kolo?

V jedenáctém kole naší soutěže jsme obdarovali jednoho z vás 4 odznaky Androidu. Výhercem se stal Michal Kuncl. Gratulujeme.

Pravidla soutěže

  1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
  2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
  3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
  4. Vybrán bude 1 výherce (ten, který první odpoví), kterého budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
  5. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny.
  6. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
  7. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
  8. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.
Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)