Soutěž MISS AndroidRoadShow se blíží do finále, hlasujte pro poslední města

miss

Letošní velmi úspěšný ročník Android RoadShow, při kterém jsme navštívili celkem sedm českých měst, již skončil. Na akci jste mohli vidět nejnovější technologické výkřiky jako jsou Google Glass, koule Sphero či vrtulník Ar.Drone. Mohli jste navštívit zajímavé přednášky od odborníků z praxe nebo soutěžit o hodnotné ceny.

letec

I přes to, že akce dosáhla své cílové pásky, soutěž Miss AndroidRoadShow 2013 stále probíhá. Hlasovat je možné pro slečny z posledních dvou měst, tedy Hradce Králové a Plzně. Nepropásněte proto jedinečnou šanci zapojit se do této soutěže a pomoci třeba i své drahé polovičce!

  • Hlasování pro Hradec Králové končí 12. 12. 2013
  • Hlasování pro Plzeň končí 18. 12. 2013

miss 1 (2)

Systém soutěže

Hlasování probíhá pro každé město zvlášť. Výherkyně z každého města postoupí do užšího finále, kde se utká s Miss z ostatních měst

O co hrajeme?

V soutěži se hraje o smartphone nebo tablet v hodnotě 12 000 Kč. Slečen si ale natolik vážíme, že rozdáváme i ceny pro 2. a 3. místo v hodnotě 8 000, respektive 5 000 Kč. Proto hlasujte, sdílejte a nasbírejte nejvíce hlasů.

Hlasovat můžete na adrese  www.AndroidRoadShow.cz/miss-android-roadshow

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)