Soutěž o lístky na mDevCamp: dostaň se mezi programátorskou elitu

mDevCamp soutěž

mDevCamp asi netřeba představovat, a pokud přece jenom, jedná se o akci určenou především pro programátory, na které se každým rokem schází elita a vyměňuje si zkušenosti. Svět Androida u takovéto akce nesmí chybět a jako jeden z hlavních partnerů akce vám přinášíme soutěž o tři lístky.
Lístek není úplně levnou záležitostí, a tak vás trochu potrápíme :). Zapojit se může kdokoliv a výherce vyhodnotí redakce Svět Androida, se kterou se na akci potkáte osobně. Nemusíte se bát, tentokrát nepůjde o žádnou soutěž, kdy musíte sdílet posty na sociálních sítích – zaútočíme totiž na vaše dovednosti!

Jak lístky získat?

  1. První lístek dostane ten z vás, kdo nám ukáže, že ho opravdu potřebuje :) a v komentářích pod článkem napíše i proč ho zrovna on potřebuje více než ostatní.
  2. Druhý lístek čeká na toho, kdo vymyslí a do komentářů napíše nejlepší rýmovačku, kde budou figurovat slova „mDevCamp“ a „Svět Androida“. Může to být básnička, říkanka, zkrátka cokoliv, ale musí se rýmovat.
  3. Třetí šťastlivec, který si lístek na mDevCmap odnese úplně zadarmo, bude jeden z návštěvníků minulých ročníku, který nám do komentářů napíše, co se mu na akci nejvíce líbilo.

Nenechte se přemlouvat, lístky máme pro vás připraveny a do soutěže budou zahrnuti všichni ti, kteří se zapojí do neděle 29. května 2016.

V pondělí 30. května vybereme šťastlivce a odměníme lístkem na zajímavou mDevCamp akci.

Těšíme se na vás a přejeme zásah štěstěnou!

Petr Mišák
O Autorovi - Petr Mišák

Jak Petr poprvé spatřil informaci o systému Android, ještě netušil, že se mu stane osudným. V současné době je stav natolik vážný, že přestává komunikovat… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)