Sony Xperia Z Ultra a Triluminos display – konečně pořádné LCD od Sony?

xperia-z-ultra-display-940×520-445e0a18058b3f9096d18fddc39eb086

Výrobce, který stojí za skvělým vodotěsným modelem Xperia Z, se letos opět vytáhl, když představil obří model Xperia Z Ultra s 6,44″ displejem. Spolu s tímto modelem představilo Sony také novou technologii displeje nazvanou Triluminos display. Displej v Xperii Z Ultra by měl být schopen zobrazit více odstínů a vyrovnat se tak konkurenci v podobě SuperAMOLED a SuperLCD displejů. Nutno poznamenat, že je to potřeba, neboť Xperia Z za konkurencí v tomto ohledu poněkud zaostávala.

Díky serveru secafe, který dostal tento model na recenzi, se můžeme podívat, jak si nový displej vede v porovnání se SuperLCD 3 od HTC. Na obrázku vedle sebe vidíme modely Xperia Z Ultra a HTC One.

6

Posouzení, který z displejů je lepší, necháme na vás. Jisté je jen to, že se japonští inženýři chytili za nos a nový displej v mobilních telefonech Sony vypadá skutečně dobře.

zdroj: phonearena.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (22)