Slingshot Racing – super závody sněžných skútrů

slingshot featured

Je skvělá závodní hra sněžných skútrů s velmi jednoduchým ovládáním. Hru vytvořilo studio Crescent Moon Games pod jejichž štítkem můžete na Google Play nalézt hry Aralon: Sword and Shadow a Paper Monsters, což jsou v obou případech velmi kvalitní hry. Už jen tato skutečnost jasně vypovídá o tom, že ať už toto studio vydá cokoliv, bude to stát za to!

Nejprve bude asi vhodné zmínit, že se jedná o velmi neobvyklou závodní hru. Lze ji totiž „snadno“ ovládat pouze jedním prstem. Snadný je však pouze samotný princip, nikoliv jeho úspěšné zvládnutí. Váš skútr zatáčí tím způsobem, že se zachytává o stožáry pomocí speciálního lana. Kdykoliv jste tedy v blízkosti stožáru, stačí se dotknout displeje pro zachycení a poté už jen dát prst zase pryč pro následné uvolnění. Jak už bylo jednou řečeno, zvládnutí tohoto principu není úplně jednoduché a zabere vám poměrně dost času.

1

Slingshot Racing nabízí 2 základní módy a to kariéru a turnaje. V kariéře se vám postupně otvírají jednotlivá kola na základně úspěšnosti v předchozích levelech. Ta se odvíjí od toho, jaký typ hry zrovna hrajete. Někdy budete závodit s ostatními protivníky, jindy budete jezdit sami a vaším cílem bude dosáhnutí nejlepšího času. Je zde i poměrně hektický mód, kdy vás honí jakýsi buldozer a vy se tak musíte držet na prvních příčkách, aby vás nerozdrtil. Jelikož se tyto módy neustále mění, hra vás jen tak snadno nepřestane bavit.

3

Pokud si chcete jen tak zazávodit, jsou zde pro vás připraveny turnaje, ve kterých si můžete přednastavit veškeré parametry hry, jako jsou počet protivníků, obtížnost a také si zde můžete vybrat jednotlivé tratě. Pro milovníky multiplayeru mám velmi dobrou zprávu. Slingshot Racing disponuje hrou více hráčů a to na jednom telefonu (2-4 hráči). Založení takovéto hry se provádí právě přes turnajový mód. Pro hraní ve škole (pod lavicí) se bude jednat o naprosto ideální volbu.

5

Vývojáři z Crescent Moon Games nám naservírovali další kvalitní hru pro naše telefony. Díky jednoduchého principu ovládání, pěkné grafiky a hlavně zábavného závodění, vás tato hra rozhodně zabaví. Přítomnost multiplayeru pak zaručuje nekonečnou herní dobu a spousty zábavy s přáteli.

Video

Slingshot Racing – super závody sněžných skútrů

Slingshot Racing - super závody sněžných skútrů

Slingshot Racing
Slingshot Racing

Jirka Pernica
O Autorovi - Jirka Pernica

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)