Závodní hra Forza míří na mobilní telefony. K dispozici bude zdarma

forza street android ios predstaveni

Herní série Forza je na Xboxu obrovským hitem. Původně šlo právě o exkluzivní závodní hry pro herní konzoly od Microsoftu. Před několika lety se hry objevily i pro PC a nyní se objeví na mobilních telefonech. Microsoft oznámil hru s názvem Forza Street.

Forza Street připomíná spíše sérii Asphalt než klasickou “Forzu”

Hru si už můžete vyzkoušet zdarma na Windows 10. Později tento rok se dočkáme i na Androidu a iOS. Zajímavé je zaměření na pouliční závody, což u Forzy je hodně neobvyklé. Mnohem více připomíná starší hry série Need for Speed anebo mobilní Asphalt.

forza street

Potěší to, že ve hře jsou licencovaná vozidla od všech různých značek. Od Fordu, přes Mercedes až třeba po Porsche nebo Lamborghini. Microsoft zároveň prozradil, že má hra zjednodušenou hratelnost a ovládání, aby se tak pohodlně ovládala na mobilních telefonech. Nedá se tak očekávat ani realistické ovládání a hratelnost klasické Forzy.

Forza Street – Announce Trailer

Forza Street - Announce Trailer

Zároveň i závody jsou spíše kratší a zaberou několik minut. Nečekejte, že byste zde kroužili desítky minut až hodin na okruhu. V tuto chvíli není jasné, kdy hra na Androidu vychází. Je dost možné, že se datum dozvíme dnes večer, protože Microsoft pořádá svou pravidelnou konferenci, kde představuje novinky pro Xbox a hry.

Těšíte se na hru Forza Street?

Zdroj: droidgamers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)