Skvěle vypadající závodní hra Rush Rally 3 zanedlouho vychází na telefony

rush rally 3

Fanoušci závodních her na telefonu určitě budou znát herní sérii Rush Rally. V tuto dobu se dokončuje nový díl Rush Rally 3, Ten vypadá hodně dobře a v mnoha aspektech se může rovnat PC nebo konzolovým rallye hrám.

Rush Rally 3 vychází na Androidu již 29. března

Téměř tři roky jsme museli čekat na to, než vývojáři dokončili nový díl oblíbené rallye Na druhou stranu to ale vypadá, že čekání se vyplatilo. Hra vypadá opravdu dobře, z dostupných screenshotů a videí můžeme vidět pěknou 3D grafiku, vývojáři slibují i vylepšenou fyziku aut.

RUSH RALLY 3 – iOS / ANDROID GAMEPLAY

RUSH RALLY 3 - iOS / ANDROID GAMEPLAY

Závodit se má na mnoha površích, od sněhu, přes šotolinu až po asfalt. Znovu hratelnost zajišťuje i to, že si můžete změnit počasí na každé trati a zároveň i čas jízdy. V noci se tak může trať proměnit v peklo, protože se značně sníží viditelnost.

Ve hře nebude chybět kariéra, klasický rychlý závod, ale i třeba Rally Cross, dostalo se i na multiplayer. Celkově bude při spuštění k dispozici 72 různých tratí. Oficiálně hra vychází 29. března. A to jak na Androidu, tak i na iOS.

Hráli jste Rush Rally? Těšíte se na třetí díl?

Zdroj: droidgamers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)