Menu

Re-Volt se ve svém třetím pokračování objevil na Google Play

Určitě se najdou čtenáři, hlavně ti starší, kteří si budou pamatovat hru Re-volt, ve které se ovládají auta na dálkové ovládání. Na Android už se přiřítilo jeho třetí pokračování a podobně jako první díl, který vyšel na přelomu tisíciletí, se těší i nyní velké oblibě.

Re-Volt 3: Šílené závody malých autíček

Typické pro hru Re-Volt jsou mapy, kdy se díky zmenšenému měřítku projíždí například po domě a překážky jsou vytvořené z běžných věcí poházených po zemi. Díky malému měřítku autíček to ale vypadá, že se hráči přesunul do světa obrů.

Jelikož se jedná o závodní hru, úkol je “jednoduchý”, a to snažit se vyhrát. Po trati jsou ale umístěny různé bonusy, které vám můžou pomoci, nebo naopak uškodit. Podobně to mají i protivníci, kteří vás třeba v posledním kole můžou sestřelit z prvního místa.

Škoda určitě je, že hra prošla i nevyhnutelnými změnami, které známe z her poslední doby. V menu je velké množství vyskakovacích oken na různé odměny, mince apod. Hra se dá stáhnout zadarmo,  s tím samozřejmě přichází i podpora nákupů herních věcí za reálné peníze. Pokud si ale chcete zavzpomínat na staré časy s Re-Volt, jedná se o příjemnou oddechovku, která chvíli zabaví.

Hráli jste původní Re-Volt? Co vám z něj nejvíce utkvělo v paměti?

Zdroj: androidpolice.com

 

Komentáře

Patrik N

z aplikace
24.11.2016 16:30

Nevím proč jen starší čtenáři, jsem ještě náctiletý a Re-Volt znám hodně dobře 😁 Hrávali jsme to totiž ve školce a potom v družině a ne zrovna málo 😜

AsciiWolf

z aplikace
25.11.2016 3:04

Škoda, že tento Re-Volt má s původním Re-Voltem společné leda tak jméno. :-(

RSS (komentáře k článku)