Menu

Project Cars GO: Oblíbená závodní hra oznámena na mobily

Project Cars je oblíbená závodní série, která vychází na počítače a herní konzole. Brzy se k nim přidají i mobilní telefony. Vývojáři ze Slightly Mad Studios oznámili, že se spojují s Gamevil, aby přinesli mobilní verzi této závodní hry. Nazývat se bude Project Cars GO a podle prvních obrázků ze hry můžeme vidět, že po grafické stránce bude na velmi vysoké úrovni.

Project Cars GO může zaplnit díru na trhu se závodními hrami

Informací o této mobilní hře zatím není mnoho. Každopádně ze screenshotů si můžeme všimnout, že hra bude mít licencované vozidla i tratě. Vidět můžeme Ford a Mercedes, jak se prohání na známých okruzích Laguna Seca a Brands Hatch.

project cars go

Na trhu závodních her s Androidem mnoho prémiových závodních her nenajdeme. Většina her jako Real Racing nebo Apshalt jsou zdarma a jsou založené kolem neustálého vydělávání peněz. To například PC či konzolové verze Project Cars není. Hru si koupíte a máte auta i vozidla otevřená hned. Protože v nich je závodění na prvním místě.

Pokud by Project Cars GO byla prémiová hra, mohla by tak zaplnit mezeru na trhu. Sice ne moc velkou. Obzvlášť pro Project Cars by to ale neměl být problém, i “velká” verze hry je spíše určena pro menší publikum. To se odráží i na tom, že komunita z části financovala vývoj. Naštěstí i kdyby byl mobilní Project Cars free to play, tak se již brzy máme dočkat hry Grid Autosport. Android verze byla po problémech ve vývoji odložena někdy na první polovinu roku 2018, takže vydání by mělo být opravdu za rohem.

Hrajete na PC nebo konzoli Project Cars? Chtěli byste, aby byla mobilní verze free to play?

Zdroj: androidpolice.com

 

Komentáře

Vml

Vláďa Mlázovský 2

18.5.2018 11:26

Tak to by bylo super, klidně bych za hru dal třeba 200 Kč a vklidu hrál. Závodní hry na mobilu mě opravdu baví a denně cestou metrem si pár závodů zajezdim. Ale model her RealRacing nebo Asphalt je jen smutnou manipulaci s hráčem, kdy se jeho kroky ve hře řídí cashflow namísto touhy objevovat překrásná auta a propracované tratě.

Hru určitě vyzkouším, až vyjde. Už teď se těším.

Strny

strny -16

18.5.2018 17:18

nejlepší hra Rush rally 2. Doporučuji všem fandum .

Chedofo

chedofo 5

21.5.2018 15:50

Tak na hru se těším, ale doufám že bude placená, protože jestli to bude používat ten vyděračský model f2p, tak to bude jen další hra k ničemu

RSS (komentáře k článku)