Project Cars GO: Oblíbená závodní hra oznámena na mobily

project cars go hra

Project Cars je oblíbená závodní série, která vychází na počítače a herní konzole. Brzy se k nim přidají i mobilní telefony. Vývojáři ze Slightly Mad Studios oznámili, že se spojují s Gamevil, aby přinesli mobilní verzi této závodní hry. Nazývat se bude Project Cars GO a podle prvních obrázků ze hry můžeme vidět, že po grafické stránce bude na velmi vysoké úrovni.

Project Cars GO může zaplnit díru na trhu se závodními hrami

Informací o této mobilní hře zatím není mnoho. Každopádně ze screenshotů si můžeme všimnout, že hra bude mít licencované vozidla i tratě. Vidět můžeme Ford a Mercedes, jak se prohání na známých okruzích Laguna Seca a Brands Hatch.

project cars go

Na trhu závodních her s Androidem mnoho prémiových závodních her nenajdeme. Většina her jako Real Racing nebo Apshalt jsou zdarma a jsou založené kolem neustálého vydělávání peněz. To například PC či konzolové verze Project Cars není. Hru si koupíte a máte auta i vozidla otevřená hned. Protože v nich je závodění na prvním místě.

Pokud by Project Cars GO byla prémiová hra, mohla by tak zaplnit mezeru na trhu. Sice ne moc velkou. Obzvlášť pro Project Cars by to ale neměl být problém, i “velká” verze hry je spíše určena pro menší publikum. To se odráží i na tom, že komunita z části financovala vývoj. Naštěstí i kdyby byl mobilní Project Cars free to play, tak se již brzy máme dočkat hry Grid Autosport. Android verze byla po problémech ve vývoji odložena někdy na první polovinu roku 2018, takže vydání by mělo být opravdu za rohem.

Hrajete na PC nebo konzoli Project Cars? Chtěli byste, aby byla mobilní verze free to play?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)