Zajímavé Android hry, na které se v roce 2018 těšit

zajimave android hry 2018 chuchel

Pokud často hrajete na Androidu, tak se v tomto roce máte na co těšit. Rok 2018 přinese hodně zajímavé Android hry. A to od vývojářů jako Ubisoft, Telltale Games, Niantic Labs, ale i malých Indie studií. Níže naleznete 10 her, které by se měly tento rok objevit na Androidu. A to rovnou z několika žánrů, od akčních her, přes dobrodružné až po závodní, takže by si každý měl najít svého oblíbence.

Obsah článku – Zajímavé Android hry 2018

PlayerUnknown’s Battlegrounds: Battlefield

PlayerUnknown’s Battlegrounds je momentálně jedna z nejoblíbenějších PC her na trhu, není proto divu, že se brzy objeví i na Android. Jedná se o akční hru o přežití ve stylu Battle Royale. O tvorbu mobilní verze se stará čínský Tencent, což minimálně ze začátku znamená, že hru si užijí čínští hráči. Časem by se ale měla dostat do zbytku světa. Z dostupných videí už jde vidět, že hra je ve velmi pokročilé fázi vývoje a vydání není daleko.

PlayerUnknown’s Battlegrounds – Mobile Gameplay Trailer | PUBG

PlayerUnknown's Battlegrounds - Mobile Gameplay Trailer | PUBG


Harry Potter: Wizards Unite

Tento rok se očekávají dvě velké hry ze světa Harryho Pottera. Jednak brzy vychází RPG s podtitulem Hogwarts Mystery. Více nás ale zajímá Wizards Unite. Tuto hru totiž vyvíjí známé studio Niantic, které stojí za oblíbenými hrami s rozšířenou realitou jako je Pokémon Go, nebo Ingress. A právě i nový Harry Potter by měl být hrou v rozšířené realitě, kde by se hráči měli učit nová kouzla, prozkoumávat okolí a bojovat s příšerami a nepřáteli. Mnoho informací ale prozatím neznáme.

harry potter wizards unite

Black Desert Mobile

Black Desert je oblíbené MMORPG. Mobilní verze je pak velmi podobná, navíc se může chlubit velmi dobrou grafikou. Příběh se bude točit kolem “Black Stones” – což jsou magické artefakty, které vylepšují zbroje a zbraně. K dispozici bude pět různých postav, sedm bitevních režimů a mnoho aktivit jako je třeba rybaření, těžení atd.

검은사막 모바일 3차 티저 영상-전투 (Black Desert Mobile 3rd Official Teaser)

검은사막 모바일 3차 티저 영상-전투 (Black Desert Mobile 3rd Official Teaser)


Tom Clancy’s ShadowBreak

Tom Clancy byl spisovatel, který propůjčil své jméno sérii mnoha různých Ubisoft her. Zanedlouho se k nim přidá i ShadowBreak, ve které se zhostíte role velitele taktického týmu. Ve hře jsou PvP bitvy s ostatními hráči. Nejlepší zpráva je to, že vydání je velmi blízko. V rámci předčasného vydání už je hra dostupná v několika zemích, brzy by se mělo ale dostat i na zbytek světa.

DC Unchained

V posledních letech můžeme vídat několik velkorozpočtových komiksových filmů ročně, ty většinou doprovází i hry. Jak už je z názvu vidět, v DC Unchained se blíže podíváme na komiksové hrdiny od DC. Ocitnete se jako člen Justice League v roli Supermana či Batmana, pokud to ale není váš šálek kávy, tak k dispozici budou postavy jako Joker, Harley Quinn atd.

GRID: Autosport

Závodní hra GRID: Autosport vyšla v minulém roce na iOS, jedná se o port z konzolí a PC, takže se můžete těšit na perfektní grafiku i hratelnost. K dispozici je více než 100 aut a tratí, nechybí ani mód kariéry, ve kterém si tvoříte vlastní tým včetně spolujezdců, nebo sponzorů.

GRID Autosport | Announcement Trailer (iOS and Android)

GRID Autosport | Announcement Trailer (iOS and Android)


Final Fantasy XV Pocket Edition

Tvůrci ze Square Enic popisují hru jako úplně nové dobrodružství, které ale vypráví příběh Final Fantasy XV. S přechodem na telefony se dočkáme odlišného grafického stylu, podpory dotykového displeje, nicméně většina herních mechanik z konzolí, by měla zůstat. První kapitola bude zdarma ke hraní, za zbylých devět si budete muset pár desítek korun zaplatit.

FINAL FANTASY XV POCKET EDITION

FINAL FANTASY XV POCKET EDITION


Alto’s Odyssey

Tato hra je přímým pokračováním oblíbeného Alto’s Adventure. Prozatím toho moc nevíme, nicméně hra by měla vyjít ještě tento rok. Z krátkého teaseru jde vidět, že se vyměnil sníh a led za pouštní oblast a jezdit se bude po písečných dunách.

Alto’s Odyssey – Teaser Trailer

Alto's Odyssey – Teaser Trailer


RuneScape Mobile

RuneScape byl na vrcholu na začátku tisíciletí, kdy se jednalo o jednu z prvních MMORPG her v prohlížeči, která měla velký úspěch. Během let se několikrát změnila, nicméně vývojáři nedávno spustili i Legacy verzi hry, která nabízí původní zážitek. A co víc, obě tyto verze se objeví i na Androidu.

RuneScape Mobile Showcase

RuneScape Mobile Showcase


CHUCHEL

Na úplný závěr jsme si přichystali opravdovou lahůdku, která navíc pochází od českých vývojářů z Amanita Design. Ti stojí za hrami jako je Machinarium, Botanicula či Samorost, což jsou hodně zajímavé Android hry, které získaly nejedno ocenění. CHUCHEL je jejich nová hra, půjde o hodně veselou adventuru, kde je humor na prvním místě. Nejprve vyjde na PC, později se ale dočkáme i na Androidu.

CHUCHEL Official Trailer

CHUCHEL Official Trailer

Znáte také nějaké zajímavé Android hry, které vychází v tomto roce?

Zdroje: vlastní, androidauthority.com, droidgamers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)