Jeden z největších propadáků roku 2020, Forza Street končí. Důvod je asi všem jasný

Forza Street

Když v květnu roku 2020 vyšla na Android očekávaná hra Forza Street, dali hráči nejen Microsoftu, ale celému týmu okolo tohoto nešťastného počinu najevo, co si o celém titulu myslí. Namísto toho, abychom dostali povedenou závodní akci, která důstojně zastoupí populární značku na mobilních telefonech, se vyrojila kopie hry Miami Street s mikrotransakcemi a nulovým herním zážitkem.

Forza Street končí letos na jaře

Přitom důkazů, že lze udělat kvalitní závodní hru i na mobilní platformy je hned několik. Zmínit můžeme třeba GRID Autosport. Forza Street však svůj krátký život ukončí na jaře letošního roku, kdy budou vypnuty servery. Konkrétní datum zatím zmíněno nebylo. Monetizace byla pozastavena už teď a pokud by vám náhodou nějaká virtuální měna zbyla, můžete jí utratit v obchodě, kde probíhají masivní slevy.

Forza Street: Tap Racing Game
Forza Street: Tap Racing Game

Forza Street is Just BAD…

Forza Street is Just BAD...

Microsoft však nabízí těm, kteří si dobili kredit během posledních 30 dnů plné vrácení peněz. Zahodil tedy obrovskou příležitost a pouze využil dobrého jména, které série Forza má, což se krutě nevyplatilo.

Zkoušeli jste hru Forza Street?

Zdroj: androidpolice

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)