TOPlist

Vyzvěte kamarády k závodu. Mario Kart Tour konečně dostane multiplayer

Mario Kart Tour multiplayer

Závodění, Super Mario a multiplayerové souboje s přáteli či protivníky z celého světa. Tato kombinace bude od 8. března realitou v oblíbené hře Mario Kart Tour. Pro fanoušky tohoto titulu jde o dlouho očekávanou možnost, pro ostatní to může být důvodem si hru zahrát třeba s přáteli. Informaci zveřejnili autoři hry v nedávném příspěvku na Twitteru. Mimo jiné prozradili, že hromadné online závodění bude dostupné v několika módech. Mario Kart Tour multiplayer půjde hrát třeba i s lidmi, které aplikace najde ve vaší blízkosti.

Mario Kart Tour

Online hraní pro více reálných hráčů přijde ve čtyřech variantách. Všechny počítají s osmi závodníky na dráze. Pokud máte ve hře přátele (k hraní je mimochodem potřeba Nintendo účet, ale ten si zřídíte raz dva), můžete vyzvat přímo je. Opačnou možností je přidat se do souboje, ve kterém se objeví náhodní hráči z celého světa. V tomto případě se budou měnit pravidla závodů každý den. Třetí varianta už je trochu sofistikovanější. Mario Kart Tour v tomto multiplayer módu nabídne souboj s geograficky blízkými soupeři. A tady je možné si nastavit pravidla klání podle sebe. Čtvrtá možnost leží za hranicí placeného Mario Kart Tour Gold Pass a v jejím rámci půjde o závody těch nejlepších.

Mario Kart Tour
Mario Kart Tour

Zdroj: acentral

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)