TOPlist

Asphalt 9 Legends brzy vychází: Závodní hra se po pěti letech vrací ke kořenům

asphalt 9 legends android

Na první pohled se to nezdá, ale už je to pět let od doby, kdy Gameloft vydal osmé pokračování závodní hra Asphalt. Vidět jsme mohli jen hry, které nezapadaly do hlavní série. To se ale brzy změní, protože zanedlouho vychází Asphalt 9 Legends.

Asphalt 9 Legends přichází s vylepšenou grafikou a novým ovládáním

Vydání hry na Android by nemělo již trvat dlouho. Hra se již postupně uvolňuje na iOS a Android verze by neměla být tak moc pozadu. Maximálně v řádu týdnů. S novým dílem do hlavní série, se také nachystala ještě lepší grafika, která už i v minulém díle je na velmi vysoké úrovni.

Asphalt 9: Legends – Official Soft Launch Preview

Asphalt 9: Legends - Official Soft Launch Preview

Pak se ale také kompletně přepracovalo ovládání hry. Gameloft jej nazývá „Touch Drive“ a upravuje ovládání tak, že údajně se díky němu zaměříte na samotné hraní než na řízení. To na první pohled nezní však moc dobře, přece jen je Asphalt závodní hra, ve které by do jisté míry mělo jít o řízení. A to i když jde i arkádu. Minimálně občasní hráči by ale měli být s novým ovládáním spokojeni. Ve hře bude celkem 50 licencovaných vozů i kariérní režim. Jakmile hra vyjde, tak se na ni ještě určitě podíváme, zatím si můžete zhlédnout trailer výše.

Těšíte se na Asphalt 9 Legends?

Zdroj: droidgamers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)