Závodní hra Gear.Club slibuje rychlost, adrenalin a realistický zážitek

zavodni-hra-gear-club_ico

Jestliže se rozhlížíte po nějaké nové závodní hře, máme pro vás tip! Ve čtvrtek jsme informovali o třetím pokračování Re-Volt, dnes je tu populární titul Gear.Club od francouzského studia Eden Games. Nejprve tento titul vyšel na iOS, kde během pouhých pěti dnů zaznamenal milion stažení a v 77 zemích se stal nejstahovanější aplikací. Tři týdny poté přichází Gear.Club také pro Android.

Enter Gear.Club world! – Release Trailer HD – Now on iOS and Android

Enter Gear.Club world! - Release Trailer HD - Now on iOS and Android

Stejně, jako u většiny závodních her, také v Gear.Club začíná výběrem z několika rozdílných vozů. Další závoďáky si pak budete moci koupit, až si na ně vyděláte peníze. Logicky nejvíce peněz dostanete za vítězství v závodech. Celkem je k dispozici 29 auťáků, mimo jiné například BMW M6 Coupé, Lotus Exige S, McLaren 570S či Mercedes SLS AMG.

Gear.Club slibuje opravdové závody Gear.Club slibuje opravdové závody

Součástí hry je i vylepšování již pořízených vozidel, které má vliv na jejich výkon a jízdní vlastnosti. Ladit lze například motor, podvozek a další komponenty. Kromě závodění proti počítačovým protivníkům si to můžete rozdat také proti dalším skutečným hráčům díky režimu multi-player.

Co Gear.Club slibuje?

Sami autoři o hře říkají, že je o mnohem více faktorech než jen adrenalinu a rychlosti. Nabízí prý autentický svět automobilů, realistický zážitek z jízdy na hranici simulace a široké možnosti nastavení. Exteriéry, interiéry i motory jsou vyvedeny ve vysoké grafické kvalitě.

Jako klíčové vlastnosti, které by vás měly přesvědčit, vývojáři uvádějí:

  • Simulace motoru, převodovky, tlumičů a aerodynamiky.
  • Podpora více způsobů ovládání.
  • Široké možnosti nastavení.
  • Exotické lokality.
  • Možnost závodit proti přátelům.
  • Tuning a vylepšování aut.
  • Možnost prohlédnout si detaily aut ve vysokém rozlišení.

Hra Gear.Club je v Obchodě Play zcela zdarma, nicméně nabízí nákupy v aplikaci, díky kterým ji můžete projít rychleji a snadněji. Po více než pěti tisících stažení má průměrnou známku 3,9. Instalovat ji lze na zařízení s Androidem 4.3 a vyšším. Instalační balíček je však docela velký, takže se před instalací ujistěte, že máte k dispozici odpovídající a stabilní připojení k Internetu.

Gear.Club - True Racing
Gear.Club - True Racing

Vyzkoušeli jste tuto hru? Dejte nám vědět, co na ní říkáte! Diskuze pod článkem je tu pro vás.

Zdroje: androidauthority.com, phonearena.com.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)