Asphalt 9: Legends vyšel již dnes. Závodní hru můžete stahovat zdarma

Asphalt 9: Legends

Deváté pokračování legendární hry Asphalt 9: Legends mělo vyjít zítra, každopádně čekat již nemusíme. Protože hra se dá oficiálně stáhnout z Google Play již dnes. Stejně jako předchozí hry série, i tato je zdarma. Před stažením si nezapomeňte připravit volné místo, a to alespoň 1,5 GB.

Asphalt 9: Legends nabízí konzolovou grafiku a arkádovou hratelnost

Testování Apshalt 9: Legends probíhalo poměrně dlouho dobu v několika uzavřených regionech, tak snad je vše v pořádku. Úvodní hodnocení na Google Play ukazuje, že pravděpodobně je vše OK. Vývojáři z Gameloftu slibují stejný zážitek jako z herních konzolí. S tím se moc nedá souhlasit, nicméně grafická stránka hry je opravdu povedená a patří momentálně k tomu nejlepšímu, co Android hry nabízí.

Asphalt 9: Legends – Official Soft Launch Preview

Asphalt 9: Legends - Official Soft Launch Preview

V základu je k dispozici více než 50 vozidel, které půjdou různě upravovat. Nechybí ani nový styl ovládání, tzv. TouchDrive. Stejně jako u většiny free to play her, i zde se nachází dodatečné nákupy za reálné peníze. A to až do částky 2 490 Kč za jednu položku.

Asphalt 9: Legends
Asphalt 9: Legends

Vyzkoušeli jste již Apshalt 9: Legends? Jak se vám zatím hra líbí?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)