Nejhezčí závodní hra pro Android brzy vychází. Zaregistrujte se do testování GRID Autosport

grid autorsport beta android

Už více než rok čekají majitelé Android zařízení na vydání závodní hry GRID Autosport. Jedná se o port stejnojmenné PC verze. To znamená i perfektní grafické zpracování a skvělou hratelnost. Vývojáři z Feral Interactive, kteří se o port starají, nyní hledají Android uživatele, kteří by testovali multiplayerovou část. Stačí jednoduchá registrace a trochu štěstí.

GRID Autosport si brzy zahrajeme i na Androidu

Ještě před poměrně nedávnou dobou se vůbec nevědělo, jestli GRID Autosport vyjde i na Androidu. Port PC verze nejprve vyšel na iOS zařízení, kde měli vývojáři poměrně dost problémů s optimalizací. Po vydání iOS verze se vůbec nehovořilo o Android verzi a častokrát se hovořilo o tom, že se ani na Android nedostane, protože se to nevyplatí kvůli podpoře pár Android zařízení.

Nakonec si ale vývojáři s optimalizací poradili pravděpodobně hodně dobře. Nyní oznámili multiplayerový betatest, do kterého se může zkusit zapojit každý. Stačí vyplnit formulář, kde zadáte váš email a zařízení, na kterém máte v plánu hrát. Pokud vás vyberou, přijde vám pozvánka na email.

GRID Autosport – 1.2.4 CONSOLE LEVEL GRAPHIC UPDATE – iPhone Xs Max TRUE HD Gameplay

GRID Autosport - 1.2.4 CONSOLE LEVEL GRAPHIC UPDATE - iPhone Xs Max TRUE HD Gameplay

Zároveň vývojáři zveřejnili požadavky na spuštění. Doporučují minimálně Android 8 Oreo, 4GB RAM paměť a čipset Exynos 8890 nebo Snapdragon 820. Zhruba se tak jedná o výkon vlajkových modelů z roku 2016. A to není tak hrozné, když si vezmeme v potaz, že s hrou měli zpočátku problémy i nejnovější iPhone telefony. Ostatně grafickou stránku můžete posoudit sami výše na videu. Datum vydání hry ještě nebylo na Android oznámeno.

Těšíte se na GRID Autosport?

Zdroj: droidgamers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)