Hra Absolute Drift s minimalistickou grafikou a perfektní hratelností už je i na Androidu

absolute drift zen edition android

Vydavatelství Noodlecake Studios nejsou žádní zelenáči. Moc dobře vědí, jak by měla vypadat skvělá Android hra. Stojí totiž za hity jako je Alto’s Adventure, Lumino City nebo Chameleon Run. Nyní přichází s další zajímavou hrou, která se nazývá Absolute Drift. Již na první pohled novinka zaujme minimalistickou grafikou, která vypadá perfektně.

Absolute Drift je původně PC hra, která nyní vychází na Android

Už podle názvu a obrázku mnozí poznali, že se jedná o závodní hru, ve které se budou dělat smyky. Driftovat půjde v celkem šesti vozidlech, každé se chová odlišně a navíc si je hráč může zcela podle sebe upravit. K dispozici jsou celkem tři herní režimy – Driftkhana, Drifting a Mountain Drifting. Dohromady se ve hře nachází 34 různých tratí, které si musí hráč zcela osvojit.

Absolute Drift – Mobile Trailer

Absolute Drift - Mobile Trailer

Hrát se dá i ve volném režimu, kde nejsou omezení. Během třiceti čtyř tratí se vymění herní oblast celkem pětkrát. Jak hra na telefonu funguje, můžete vidět na traileru výše. Potěší to, že se ve hře nenachází žádné reklamy nebo dodatečné nákupy. Před hraním totiž musíte zaplatit 95 Kč, což se může zdát hodně. Na druhou stranu dostanete za to perfektní driftovací hru.

Absolute Drift
Absolute Drift

Jak se vám líbí Absolute Drift?

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)