Skvělý HTC One bude s Androidem 4.2.2 ještě lepší! Dočká se například vylepšené notifikační lišty

DSC05862-650×432

Skvělý smartphone HTC One se letos tchajwanskému výrobci skutečně povedl. Téměř každá redakce tento přístroj chválí a nebojíme se říci, že je více než vyrovnaným soupeřem hlavnímu konkurentovi – Samsungu Galaxy S4. Jeho protivník má však od samého počátku výhodu v podobě novější verze systému Android, která se již nyní pyšní cedulkou 4.2.2. Model HTC One na tento update stále čeká, ale vypadá to, že se dočkáme brzy. Čínské verze One s DualSIM již totiž začínají tuto aktualizaci dostávat a my doufáme, že se tak brzy stane i v případě evropských modelů.

Serveru geek.com se podařilo ukořistit Android 4.2.2, který sice ještě není 100% finální, ale dal nám přehled o některých novinkách v systému. Nás nejvíce zaujala vylepšená notifikační lišta, která konečně dostala také rychlý přístup k některým ovládacím prvkům. A jak se k této části dostat? Vylepšené rozhraní Sense 5 nabízí dvě možnosti – ikonku v pravém horním rohu nebo použití gesta tažení dvou prstů. V této části notifikační lišty pak nalezneme například rychlé ovládání Wi-Fi, Bluetooth či přístup do nastavení. Skvělé.

Mezi dalšími novinkami je například možnost skrytí tlačítka pro nabídku pod klávesu domů či gesto pro přístup do Google Now.

http://youtu.be/YGClTOSdboovideo

Zatím stále nevíme, kdy přesně se tato aktualizace v našich modelech HTC One objeví, ale doufejme, že velmi brzy.

zdroj: androidheadlines.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (17)