Samsung zahájil oficiální prodej GALAXY Tab 10.1

Samsung-Galaxy-Tab-8.9

Jak jsme psali již minulý týden, Samsung dnes ve spolupráci s Alza.cz zahájil prodej dlouho očekávaného tabletu Samsung Galaxy Tab 10.1. K akci také připojil soutěž o hodnotné ceny (Samsung Galaxy S2). Byli jste dneska v Holešovicích pro svůj Galaxy Tab 10.1 nebo jste jej pořídili v jiné prodejně? Sdělit nám to můžete v komentáři pod zprávičkou.

Ti z vás, kteří tablet ještě nemají a touží po něm, mohou si o něj zahrát v naší soutěži. Soutěž je sice v plném proudu, avšak z důvodu menší účasti mají šanci i ti, co se do soutěže zapojí ještě dnes!  Více o soutěži ZDE.

Jen doplním že bližší specifikace tabletu Samsung Galaxy Tab 10.1 naleznete v našem Katalogu.

Samsung-Galaxy-Tab-8.9

10 důvodů, proč si vybrat Samsung GALAXYTab 10.1

  • 1 Tužka S pouhými 8, 6 mm je Samsung GALAXY Tab 10.1 tenčí než tužka. Můžeme o něm tedy hovořit jako o nejtenčím tabletu na trhu.
  • 1 šálek kávy……váží stejně, jako tento tablet. Abychom byli přesní, váží 565 gramů.
  • 450 kosmických raket 1GHz dvoujádrový procesor vám dává více než 450x větší výpočetní výkon, než kolik jej bylo třebapro přistání na měsíci.
  • 9 hodiny cesty Praha – New York……nemusí být nuda. Životnost baterie dosahuje devíti hodin, a tak můžete strávit každou minutu svého letu sledováním ságy Stmívání nebo Pána prstenů v HD rozlišení.
  • 346 milionů webových stránek…a  odpočítáváme  další.  Více  online  obsahu,  kde  si  každý  může  najít  to  svoje  včetně  obsahu  86, 5  milionů  stránek,  které  vyžadují  podporu  Adobe™Flash.  Můžete  si  být  jisti,  že  můžete  surfovat  po celém webu.
  • 390 sekund…  tak  krátce  Vám  bude  trvat  stažení čtyř  vašich  oblíbených  TV  pořadů  prostřednictvím  pokročilé konektivity HSPA+ ať jste kdekoliv.
  • 4, 5 miliard…lidí  je  aktivních na sociálních sítích  po  celém  světě.  Můžete  být  se  svými  blízkými  neustále v kontaktu prostřednictvím integrované SNS služby v Social Hub.
  • 3 za hodinu…to je počet knih, které byste četli každý den svého života, abyste se prokousali přes celou nabídku knih v Readers Hub (a to bez zahrnutí 2 000 novin ve 49 jazycích).
  • 76 let Tyto  narozeniny  by  letos  oslavil  Elvis Presley.  Shodou  okolností  je  to  i  doba,  po  kterou  byste poslouchali 12 milionů písní dostupných přes Music Hub
  • no. 1 Samsung  GALAXY  Tab  10.1  funguje  na  operačním  systému  Android  3.1  Honeycomb
Tomáš Očadlý
O Autorovi - Tomáš Očadlý

Tomáš se narodil jako hračička, odjakživa utrácel své těžce ušetřené peníze za geekoviny, takže smartphony a tablety ho nemohly minout. Systém Android si ho našel… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (17)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek