První Samsung telefon s dírou v displeji bude Galaxy A8s: Vypadá hodně dobře

samsung galaxy a8s dira v displeji

To, že bude Samsung tvořit telefony s výřezem, ale i rovnou s dírou pro selfie kameru, se odhalilo na začátku měsíce. Nyní už přicházejí první informace o samotných zařízeních. Jeden z prvních telefonů, který by měl mít díru v displeji pro selfie kameru bude Samsung Galaxy A8s. Už se i ví, jak telefon bude vypadat, na internetu se objevily první rendery.

Samsung Galaxy A8s bude mít díru v displeji, která nebude stejně nápadná jako výřez

Níže můžete nalézt rendery, které jsou založené na uniklých informacích a spekulacích. Na druhou stranu ale pochází od stejného zdroje, který před měsícem dokázal přesně s předstihem odhalit design Galaxy A9 (2018), i to přidává novému konceptu na váze. Zároveň by se tímto telefonem opět potvrdila nedávná slova šéfa Samsungu, který prohlásil, že telefony střední třídy budou dostávat některé nové funkce dříve než prémiové TOP modely.

samsung galaxy a8s design

Z renderů můžeme vidět, že Galaxy A8s má mít tzv. displej Infinity O, neboli rovnou díru jen pro selfie kameru. Ta by měla být v levém horním rohu displeje. Díky tomu se mnohem více zmenší rámečky kolem displeje. Dále by měl mít tento telefon na zadní straně rovnou tři hlavní fotoaparáty, stejně tak bude na zádech i čtečka otisků prstů. O výkon tohoto telefonu by se měl starat Snapdragon 710, který doplní 6GB RAM paměť.

Jak se vám líbí chystaný Samsung Galaxy A8s?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)