Samsung představil tablet Galaxy Tab A. Útočit bude hlavně nízkou cenou

samsung galaxy tab a tablet

V dnešní době už na trhu nenajdeme tolik tabletů jako pár let zpátky. Každopádně Samsung je jeden z výrobců, který se snaží tablety vydávat, a to jak v prémiových verzích, tak i v levnějších, jako třeba dnes představeným Galaxy Tab A.

Samsung Galaxy Tab A je základní tablet s nízkou cenou

Korejská společnost opět oživuje název Galaxy Tab A a přináší levný tablet pro konec roku 2017. Cena tohoto tabletu začíná na ceně 229 dolarů, v Česku by se tak mohl prodávat v přepočtu s DPH a dalšími poplatky za zhruba 6 500 Kč.

Za tuto cenu dostanete tablet s klasickými funkcemi, chybí například čtečka otisku prstů, SPen, Super AMOLED displej, nebo skener oční duhovky, což můžeme znát z Galaxy Tab S3. O výkon tabletu se stará Snapdragon 425, dále má 2GB RAM a 32GB úložiště, které jde rozšířit o microSD karty.

Displej má velikost 8″ a rozlišení 1280 x 800 pixelů. Baterie má kapacitu 5 000 mAh. Přímo z krabice běží na Androidu 7.1.1. Fotoaparát má 8 MPx, přední selfie kamerka 5 MPx. Potěší přítomnost USB-C. Tablet bude v zahraničí dostupný již v listopadu, dostupnost u nás zatím nebyla potvrzena.

Jak se vám líbí tento levný tablet od Samsungu?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek