Samsung již pracuje na hodinkách Galaxy Gear 2

samsung-galaxy-gear

Chytré hodinky se staly letošním hitem. Zpočátku nevinné zařízení, kterého se chytlo pouze pár výrobců, vyrostlo v symbol moderního světa a i největší hráč na poli mobilního trhu, Samsung, představil své řešení. Samsung Gear přišel s několika vylepšeními, které konkurence postrádá, ale o žádné převratné zařízení se rozhodně nejedná. Samsung navíc trochu tento produkt potopil kompatibilitou pouze s přístrojem Galaxy Note 3 a Galaxy Note 10.1 (2014). To by se mělo časem zlepšit a Samsung Gear by mohl být dostupný pro všechny smartphony. I tak je to ovšem chyba, kterou si už určitě uvědomil i samotný výrobce.

Ačkoliv je první generace hodinek od Samsungu stále žhavou novinkou a ještě ani nedorazil tento koncept k nám do redakce, už se proslýchá, že Samsung pracuje na vylepšené verzi Gear 2. Ta by mohla již při vydání přinést kompatibilitu se všemi androidími smartphony a ukrývat v sobě zabudovanou GPS. Nový počin v oblasti chytrých hodinek by měl být představen na veletrhu CES 2014 či MWC 2014. Obě akce startují začátkem roku 2014.

Současný model Samsung Galaxy Gear Současný model Samsung Galaxy Gear

Je velice zajímavé, jak výrobci představí světu jeden produkt, ale zároveň již pracují na jeho následovníkovi, aby měli pečlivě připravený také model pro příští rok. Nejspíše poslouží první generace Gearu jako jakési zjištění, jak na novinku budou zákazníci reagovat, a podle těchto požadavků se Samsung pokusí vylepšit druhý model.

Jak se vám líbí koncept chytrých hodinek? A co Samsung Gear? Líbí se vám, nebo přišlo zklamání?

zdroj: sammobile.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek