Samsung Galaxy Tab 10.1 konečně v České republice! +soutěž

Samsung-Galaxy-Tab-10.1_1-1

Již dlouho očekávaný, soudními spory doprovázený tablet přichází konečně na náš trh. Stane se tak 5. 9. 2011, kdy si jej budeme moci pořídit v prvních obchodech u nás.

Prodej bude slavnostně zahájen v prodejně Alza v Holešovicích a bude doprovázen i soutěží o velmi hodnotné ceny. Ti z vás, kteří si na zmíněnou prodejnu přijdou předobjednaný tablet vyzvednout nebo zakoupit, mají velkou šanci vyhrát jeden z 20 Samsungů Galaxy S2. Soutěž bude probíhat v jedné hře z nichž 20 z vás s nejlepším skóre obdrží Galaxy S2. O bonus nepřijdou ani další zájemci. Prvních 500 zákazníků, kteří si tablet v Alze koupí, získají internet od O2 na 6 měsíců zdarma na speciální datové SIM kartě, kterou můžete v Samsungu Galaxy Tab použít, pokud si zakoupíte verzi s 3G. Mimo obchod Alza si tablet 5.9. můžete zakoupit také na prodejně O2 s některým ze zvýhodněných tarifů. Ne všichni se však mohou v den zahájení dostavit do Alzy v Holešovicích a i na to Samsung myslel. Pro prvních 1000 zákazníků, kteří si tablet zakoupí ve volném prodeji, je připraven poukaz v hodnotě 200 Kč na nákup e-knihy přes aplikaci Wooky, kterou si můžete stáhnout na speciálním obchodě SamsungApps.

Samsung-Galaxy-Tab-10.1_1-1

Jistě si někteří z vás všimli letáčku, který vám včera přistál ve schránkách. Mám na mysli letáček obchodu Datart, kde se Samsung Galaxy Tab 10.1 také začne v pondělí prodávat. Víte i o dalších prodejnách, kde prodej v pondělí začne? Podělte se v komentářích pod zprávičkou.

1314791499451

Na první pohled na Samsung Galaxy Tab 10.1 a Samsungu Galaxy S2 Jste mohli narazit již na našem YouTube kanále

První pohled Samsung Galaxy Tab 10.1

První pohled Samsung Galaxy Tab 10.1

První pohled Samsung I9100 Galaxy S 2

První pohled Samsung  I9100 Galaxy S 2

Android katalog

Pokud se o parametrech zmiňovaného tabletu či telefonu chcete dozvědět více, navštivte náš Katalog Android telefonů.

Samsung Galaxy Tab 10.1

Samsung Galaxy I9100 S2

Vývoj cen Heureka.cz

Tomáš Očadlý
O Autorovi - Tomáš Očadlý

Tomáš se narodil jako hračička, odjakživa utrácel své těžce ušetřené peníze za geekoviny, takže smartphony a tablety ho nemohly minout. Systém Android si ho našel… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)