Samsung Galaxy S6 bude představen 1. března

samsung-galaxy-s5-back

Koncem ledna jsme vám v souhrnném článku prozradili veškeré informace o nadcházejících TOP modelech největších výrobců, kteří brzy představí své novinky. Jedním z nich je i Samsung, u kterého netrpělivě očekáváme představení telefonu Samsung Galaxy S6. Jihokorejský výrobce se nás snaží nalákat také pozvánkou, ve které se ptá “Co bude dál?”, je zde vyobrazena křivka a datum 1. března. Můžeme tedy očekávat, že v tento den dojde k představení modelu Samsung Galaxy S6 na veletrhu MWC 2015, zároveň by mohl tento přístroj nabídnout zakřivený design. To už jsou ale spíše odhady.

samsung galaxy s6

Samsung Galaxy S6 přijde s výkonným hardwarem

O oficiální výbavě nejlepšího telefonu od Samsungu nic nevíme, ale spekuluje se o displeji s úhlopříčkou převyšující 5 palců, rozlišení 2560 x 1440 pixelů, 3GB RAM paměti, osmijádrovém procesoru Exynos 7420/Snapdragon 810 a 20MPx fotoaparátu. Jsme sami v redakci zvědaví, zda Samsung skutečně změní design, kterého se drží už pěknou řadu let.

Co od nového modelu Samsung Galaxy S6 očekáváte vy?

zdroj: phonearena.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (46)