Menu

Samsung Galaxy S5 hlásí 10 milionů expedovaných kusů za 25 dní

Samsung oznámil, že jeho vlajková loď se prodává více než dobře. Za necelý měsíc dokázat korejský gigant vyexpedovat již 10 milionů kusů. Prodeje jsou pro Samsung dokonce rekordní. Všechny předchozí modely se prodávaly pomaleji a trvalo jim déle dosáhnout na desetimilionovou hranici.Samsung Galaxy S5 vodotěsnost

Za jak dlouho dosáhly vlajkové lodě 10 milionů expedovaných kusů?

  • Galaxy S – 7 měsíců
  • Galaxy S II – 5 měsíců
  • Galaxy S III – 50 dní
  • Galaxy S4 – 27 dní
  • Galaxy S5 – 25 dní

samsung-galaxy-s5-mwc-2014_610x458

 

To jsou čísla, o kterých si mnozí výrobci mohou nechat zdát. Přemítáme nad tím, jak dlouho tento trend ještě může trvat. Přestože počáteční prodeje jsou působivé, mohou jít poměrně rychle dolů. Samsung Galaxy S4 sice v první chvíli překonal Galaxy SIII, ve výsledku se jej ale prodalo o 20 milionů kusů méně. Momentálně je vlajková loď S5 dostupná ve 125 zemích světa a naši podrobnou recenzi si můžete přečíst zde.

Proč je Samsung tak úspěšný?

Zdroj: Sammobile

 

Komentáře

uni

uni

12.5.2014 16:02

Venca: Tak Apple fakt nenadhodnocuje počty prodaných (resp. expedovaných) jednotek, aby zkrášlil statistiky vůči konkurenci. Samsung ano a ne jednou.
Jestli chápu, je teď posun u Samsungu, že již nehovoří o prodaných kusech (což každý vnímá, že to mají lidi v ruce, ať to tak je nebo ne) a hovoří o expedici. A ty ho přesto kritizuješ. Některým se prostě zavděčit fakt nedá:)
koudas: Jako obhajovat “sporné” zdroje know-how a příp. protlačování se na základě pozice (viz. Intel) bez respektu k férové soutěži nebo uznání něčího přínosu, ufuf tedy, takový naturalistický pohled v r.2014, snad tomu tak nebude.

RSS (komentáře k článku)