Samsung Galaxy S5 dostane Android 5.0 Lollipop již v prosinci

Samsung Galaxy S5

Nová verze Androidu 5.0 Lollipop byla představena již před několika týdny a nyní se na veřejnost pomalu dostávají plány výrobců s časovým harmonogramem aktualizací. Poslední takový plán pochází ze společnosti Samsung. Vlastníte mobilní telefon Samsung Galaxy S5? Pokud ano, tak se aktualizace na nejnovější systém dočkáte pravděpodobně již velmi brzy.

Samsung Galaxy S5 Android 5.0 Lollipop

Internetovému serveru SamMobile se podařilo pomocí interního zdroje získat informaci, která hovoří o aktualizaci mobilního telefonu Samsung Galaxy S5 na nový Android 5.0 Lollipop. Podle všech informací by se měli uživatelé po celém světě dočkat nového systému již v první polovině prosince roku 2014. Další zařízení by měla pomalu následovat. Aktualizace by měla být opět uvolňována postupně pro všechny uživatele. Je tak možné, že se v některých zemích objeví dříve než u nás v České republice.

Na nový systém Android 5.0 Lollipop na mobilním telefonu Samsung Galaxy S5 se můžete podívat na videu níže. Všimnout si můžete zejména pozměněného designu nadstavby TouchWiz, která nyní ladí k Material Designu od společnosti Google. Kromě toho se objeví také všechny nové funkce Androidu 5.0 Lollipop, jako například notifikace na zamykací obrazovce, podpora 64bitových procesorů, přidání funkce více účtů i pro mobilní telefony, vylepšená výdrž baterie a mnoho dalšího.

Exclusive Preview – Android L (Lollipop) on Samsung GALAXY S5

Exclusive Preview - Android L (Lollipop) on Samsung GALAXY S5

Těšíte se na Android 5.0 Lollipop?

Zdroj: SamMobile.

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (32)