Samsung Galaxy S4: Vyzkoušejte Launcher z “es čtyřky” i na svém mobilu!

galaxy-s4-launcher

Společnost Samsung své přístroje před prodejem vybaví pozměněnou verzí systému Android, která se zásadně liší od čisté verze známé například z modelů Nexus. Jednou z novinek je i tzv. Launcher – prostředí domácí obrazovky a menu aplikací. I ten je díky grafické nadstavbě TouchWiz, jak Samsung svou změnu systému pojmenoval, rozdílný. Díky komunitě XDA developers má však každý možnost si tento Launcher vyzkoušet i na svém přístroji – vznikla totiž povedená portace. Má to ovšem háček. Váš přístroj musí disponovat Androidem 4.1 Jelly Bean či novějším, disponovat ROOTem a nesmí se jednat o zařízení Samsung, kde je již TouchWiz. Instalace totiž probíhá flashnutím z Recovery.

galaxy-s4-launcher

screenshot2013041609283

Launcher je prozatím ve verzi 1.0 a dá se očekávat, že některé drobné chybky budou brzy opraveny, stejně tak se můžeme dočkat některých dalších vylepšení. Další informace naleznete v příslušném vlákně na XDA developers.

Ke stažení je několik verzí podle rozlišení (jemnosti) vašeho telefonu. A jakou jemností disponuje váš přístroj? Pomůže seznam přístrojů zde.

zdroj: forum.xda-developers.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (32)