Samsung Galaxy S III 13. března a Galaxy S II Plus a Note S ve čtvrtém čtvrtletí?

samsung_quest

Nizozemský server Mobile Cowboys, který se v minulosti osvědčil jako relativně spolehlivý informační zdroj, údajně dostal tip, podle kterého se očekávaný Samsung Galaxy S III začne prodávat 13. března v Turecku. Informace pochází ze seznamu produktů připravovaných do prodeje, nicméně zdroj bohužel nemohl poslat jeho snímky či jiné hmatatelné důkazy.

Nyní je tedy otázkou, zda uvidíme Galaxy S III na Mobile World Congressu v Barceloně na konci února – podle ani ne týden starých informací se Samsung dle několika zdrojů rozhodl představení odložit.

Kromě třetí generace řady Galaxy S bychom se letos mohli dočkat také vylepšené verze Galaxy S II, jež je označována jako Galaxy S II Plus, a další varianty Galaxy Note, pravděpodobně s písmenkem “S” na konci názvu. Uvedení těchto dvou zařízení je prý plánováno na čtvrté čtvrtletí tohoto roku, konkrétněji na listopad či prosinec, ale určitě před Vánocemi.

Nizozemská pobočka Samsungu označila výše uvedené informace za zajímavé spekulace, které ale samozřejmě nemůže komentovat.

Co myslíte, jaká vylepšení přinese Note S – bude to vyšší rozlišení obrazovky a rychlejší procesor? Nabídne Galaxy S II Plus více než jen rychleji “tikající” CPU? A čím nás překvapí “es trojka?”

Zdroje: SamMobile a Mobile Cowboys.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (15)