Samsung Galaxy Note 4 – podívejte se na první unboxing video

samsung_galaxy_note_4-8

Samsung představil novou verzi svého nejznámějšího phabletu počátkem září na berlínském veletrhu IFA. I když se oproti předchůdci nejedná o mílový skok, co se vlastností týče, své fanoušky a zákazníky si určitě najde. V kategorii phabletů je živěji než kdy dřív, neboť do ní vstoupil i konkurenční Apple s iPhonem 6 Plus. Oproti Samsungu však nenabízí stylus nebo podobné řešení.

samsung galaxy note 4

Na YouTube se objevilo první “rozbalovací” (unboxing) video, které nám Note 4 představí. Na server jej umístil účet Samsung Tomorrow, což je jistá PR odnož korejského konglomerátu.

Jenom v rychlosti si projděme základní specifikace. Na přední straně telefonu je umístěn 5,7palcový SuperAMOLED displej, který má QHD rozlišení (2560 x 1440 pixelů). O dostatečný výkon se stará čtyřjádrový procesor Snapdragon 805 o taktu 2,7 GHz. Telefon bude dostupný ve dvou variantách. Druhá z nich bude místo Snapdragonu 805 fungovat s novým osmijádrovým procesorem Exynos (čtyřjádrový s taktem 1,8 GHz a čtyřjádrový s taktem 1,3 GHz). Uvnitř se dále nachází 3GB paměť RAM, vnitřní úložiště s kapacitou 32 GB, rozšiřitelné až o 64GB microSD kartu či 16MPx fotoaparát na zadní straně a 3,7MPx kamerka na straně přední. Baterie bude mít v tomto případě kapacitu 3220 mAh.

Video je v korejštině, naštěstí pro nás nechybí anglické titulky.

http://youtu.be/KJpq2q7EE4E

Uvažujete o koupi nového modelu Galaxy Note?

Zdroj: YouTube.

Chcete se stát součástí největší Android akce u nás a vyzkoušet si na vlastní kůži mimo jiné i tento skvost? Registrujte se na Android RoadShow 2014.
registrace roadshow

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (19)