Samsung představil speciální olympijskou edici Galaxy Note 8

olympijska edice galaxy note 8

Zimní olympijské hry už nám klepou na dveře. Začínají již 9. února a potrvají až do 25. února. Pořádá je Jižní Korea, takže není divu, že jeden z hlavních sponzorů je i Samsung. Ten nyní představil speciální olympijskou edici Galaxy Note 8.

Galaxy Note 8 obdrží sportovci i zaměstnanci MOV

Kromě představení nové edice, také Samsung oznámil, že připravil celkem 4 tisíce kusů telefonů Galaxy Note 8 pro sportovce a zaměstnance MOV. To by mělo vystačit na každého, jen pro srovnání. Před čtyřmi lety v Soči se zimních her účastnilo 2 873 sportovců. Kdyby se jednalo o letní, tak už se to Samsungu prodraží trochu více, dva roky zpátky v Brazílii startovalo 11 303 sportovců. Samsung dodal, že velmi podobnou verzi obdrží i sportovci na paralympijských hrách, které se konají o měsíc později.

Speciální edice Galaxy Note 8 má lesklá bílá záda a zlatý rám telefonu s logem olympijských her. Stejnou designovou změnou prošlo i pero S Pen, které je vyvedeno v kombinaci bíle a zlaté barvy. Uvnitř telefonu změny nejsou.

Doinstalovány také budou speciální aplikace, které budou spojeny s olympijskými hrami a také tapety. Samsung již olympijské hry v Jižní Koreji jednou sponzoroval, a to v roce 1988, ale v té době pouze jako “malý” lokální sponzor. Za těch uplynulých 30 let se Samsung stal gigantem a nyní patří k hlavním sponzorům.

Samsung Galaxy Note8

Samsung Galaxy Note8

7.5
  • Displej 6.3", 1440 x 2960 pixelů, Super AMOLED
  • Procesor Samsung Exynos 8895
  • RAM 6GB
  • Fotoaparát 12 MP
  • Baterie 3300 mAh
  • Cena od 21 990 Kč

Jak se vám líbí nová edice Galaxy Note 8?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)