Samsung Galaxy Gear 2 – Android vystřídá Tizen?

Galaxy-Gear-designboom_03 (1)

Podle mnoha zahraničních zdrojů se pravděpodobně již velmi brzy dočkáme oficiálního představení očekávaného druhého modelu chytrých hodinek Samsung Galaxy Gear 2. Nejspíše nás však čeká několik překvapení, která by očekával opravdu málokdo z nás. O co se přesněji jedná?

Samsung-Galaxy-Gear

Podle posledních informací internetového serveru USA Today nový model hodinek nepoběží na upraveném systému Android, ale na nové HTML5 verzi systému Tizen. To by s sebou mohlo přinést vyšší výdrž baterie a lepší kompatibilitu, která by se mohla rozšířit i na zařízení s jiným operačním systémem než Android. Změn se také pravděpodobně dočkáme v oblasti designu. Podle samotného Samsungu by měl být vytvořený s ohledem na pánskou i dámskou ruku.

Podle některých informací bychom se také mohli dočkat dvou verzí, o jaké se přesně jedná však v tento okamžik nedokážeme přesně určit.

Uvítali byste využití Tizenu v nových hodinkách?

Zdroj: USA Today

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)