Menu

Samsung Galaxy Camera na 13minutovém videu od Samsungu

Samsung zveřejnil oficiální 13minutový video svého netradičního zařízení – Samsung Galaxy Camera, ve kterém můžete poměrně důkladně vidět vlastnosti tohoto unikátního fotoaparátu. Společnost Samsung tvrdí, že vás fotoaparát Samsung GALAXY okouzlí vyjímečnými profesionálními snímky a zároveň výkonnou inteligencí operačního systému Android Jelly Bean. Jedná se o nejinteligentnější fotoaparát s úchvatným fotografickým výstupem a řadou nadstandardních vlastností (např. nabízí profesionální režimy snímání, mnoho funkcí úprav a mnoho aplikací).

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=0SYMXxTNbUc

 

Zdroj: http://www.androidpolice.com

 

Komentáře

Mirek Václavík

Mirek Václavík

26.11.2012 18:30

Pozor na hrubky a na stylistické nepřesnosti. V novince o jednom odstavci (navíc na takovémto webu) je jich až odpudivě hodně. A to člověk ani nemluví o té obrovské hrubce v titulku.

Lukáš

Lukáš

26.11.2012 21:21

…souhlas.
Dle pravopisu je správně 13minutový (ne 13-minutový, 13-ti minutový či jiné zrůdnosti).
Obdobně “10% sleva” = “desetiprocentní sleva”, ale “10 % sleva” = “deset procent sleva”.
Označujte si mě za hnidopicha, ale správné užívání češtiny je ctnost a novinář (i amatérský a internetový) by ji měl ovládat.

Predseda3D

Predseda3D

27.11.2012 0:43

No jo, čeština… ale co chtít od člověka, který ani nezná slovo pandemie a nedávno ho slyšel poprvé. :-o

On i obsah zprávy je dost problematický.
“přináší kouzlo profesionálních digitálních fotografií ” “Jedná se dosud o nejinteligentnější fotoaparát s úchvatným fotografickým výstupem”
Nějak nevidím, co je na něm a na výstupu tak “profesionálního” a “úchvatného”. Obyčejný kompakt s 16 Mp 1/2,3″ velkým snímačem doopravdy “úchvatné a profesionální” fotky dělat nebude i kdyby se na hlavu stavěl. :-/

Jaromir.tykal

Jaromír Tykal 0

27.11.2012 1:07

Děkuji za komentáře, asi toho bylo dnes na mě moc :-)

RSS (komentáře k článku)